Brave CF

„Bomba” w walce o pas! Marcin Bandel wystąpi dziś w main evencie BRAVE 63!

Już dzisiejszego wieczora na gali Brave 63 pojawi się Marcin Bandel! Polski fighter wystąpi w main evencie, gdzie stawką będzie pas kategorii super półśredniej!

Popularny „Bomba” przed kilkoma laty był ze świetnym rekordem 13-2 i serią aż 12. wygranych przez poddanie trafił do największej federacji MMA na świecie. W UFC Marcinowi nie poszło tak dobrze i pożegnał się z organizacją już po 2. porażkach przez TKO.

Bandel zwiedził później kilka federacji, jak chociażby rodzime Fight Exclusive Night. W ubiegłym roku zadebiutował w federacji Brave CF, gdzie odniósł już dwie wygrane, z czego jedną przed czasem. Już dziś „Bomba” stanie przed szansą zostania mistrzem w kategorii super półśredniej!

Przeciwnikiem polskiego zawodnika będzie Ismail Naurdiev. urodzony w Czeczenii Austriak również ma na koncie występy w UFC. „The Austrian Wonderboy” czterokrotnie wchodził do oktagonu za każdym razem tocząc walkę na pełnym dystansie. O ile dwukrotnie wygrał, to jednak zaliczył też dwie porażki – z Seanem Bradym oraz Chancem Recountre.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA. Awans Przybysza i Pawlaka. Bartosiński nowym liderem w wadze półśredniej. Debiut Bandla i Książkiewicza.

Wczoraj bohaterowie main eventu Brave 63 spotkali się po raz ostatni twarzą w twarz na oficjalnej ceremonii ważenia. Marcin Bandel wniósł na wagę dokładnie 79 kg, a Naurdiev 79,3 kg (limit kategorii super półśredniej to 175 funtów/79,4 kg).

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.