Brave CF

Marcin Bandel w limicie! Polak stanie do obrony pasa Brave CF!

Marcin Bandel już jutro stanie do pierwszej obrony pasa Brave CF! Polski mistrz wagi super półśredniej zmierzy się z Kamalem Magomedovem.

Popularny „Bomba” nie przegrał żadnego z ostatnich czterech wyjść do klatki. Fighter i trener Zenithu Łódź w ubiegłym roku potrzebował zaledwie 90 sekund na poddanie rywala i sięgnięcie po tytuł kategorii super półśredniej (do 175 funtów).

Bandel ma już na swoim koncie 30 pojedynków w klatce, a w swojej kilkunastoletniej karierze występował między innymi w UFC. Niestety ta przygoda zakończyła się po 2. przegranych walkach.

Już jutro Marcin Bandel wystąpi w co-main evencie gali Brave CF 77. Polak będzie bronił pasa przeciwko Kamalowi Magomedovi. Rosjanin ma perfekcyjny rekord 10-0 i w tym roku świętował 10-lecie zawodowej kariery. Żaden z pojedynków 32-latka nie zakończył się decyzją, a 6-krotnie poddawał rywali.

Gala z udziałem „Bomby” rozpocznie się we wtorek 5 grudnia o godzinie 16:00. Dziś Marcin Bandel stanął na wadze i wypełnił limit kategorii super półśredniej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.