FAME MMA

(VIDEO) Krzysztof Radzikowski komentuje ostre słowa Jacka Murańskiego: „Czy ja wyglądam na kogoś, kto musi fame zdobywać?”

Krzysztof Radzikowski odniósł się do słów, jakie w jego kierunku wypowiedział Jacek Murański po ostatniej konferencji poprzedzającej galę FAME 12.

Już dzisiaj na Arenie Gliwice były strongman zadebiutuje w formule MMA. Radzikowski stoczy swoją pierwszą walkę z bardziej doświadczonym rywalem, jakim jest Piotr „Bestia” Piechowiak, który ma na swoim koncie dwa zwycięstwa.

Radzikowski to ulubieniec kibiców, który zyskał jeszcze większy szacunek, kiedy podczas konferencji pouczył Jacka Murańskiego, że nie powinien atakować rodziny swojego rywala Arkadiusza Tańculi.

Tak ode mnie. Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta! Przestańcie, bo oglądałem ostatnio Twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać – powiedział Radzikowski, który za swoją wypowiedź dostał oklaski.

Murański, który podczas konferencji siedział obok byłego strongmana, zareagował bardzo spokojne. Znacznie ostrzejszych słów użył podczas wywiadu dla portalu mma.pl, który odbył się dzień później.

Sprawdź!  Andrzej Wasilewski krytykuje main event FAME 17! "Promotor kompromitacja, manager kompromitacja. Kamil płaci za wyjątkowo głupie decyzje, które podjął"

Wtrącił się, zupełnie bez pojęcia, skompromitował się później ten Radzikowski, mówiąc, że on to właściwie nie wiedział, o co chodzi. Jak nie wiesz, o co chodzi, to się nie odzywasz i nie mylisz spirytualizmu ze spirytusem.

Dlaczego nie bronił mnie, kiedy Konrad Niewolski nazywał mnie i moją rodzinę pedofilami. Dlaczego nie bronił mnie, kiedy Najman w obrzydliwy sposób lżył mnie, mojego syna. Tutaj Radzikowskiego nie było. No chciał się wybić, używając nazwiska Murański, w tej chwili chciał trochę tak zwanego fame’u przytulić. No to się wciął brzydko – przyznał Jacek Murański.

O tę wypowiedź Radzikowski został zapytany w wywiadzie dla portalu fansportu.pl. Były strongman zaśmiał się i przyznał, że nie potrzebuje wybijać się na niczyim nazwisku.

– Czy ja wyglądam na kogoś, kto musi fame zdobywać? 4-krotny mistrz Polski, 3-krotny wice mistrz Europy, Mistrz Świata, Mistrz Świata w parach, zdobywca wielu medali na zawodach Arnold Classic. Czy ja muszę fame na kimś robić? Nie chcę już zdobywania tego fame’u.

-> KUP DOSTĘP DO FAME MMA 12

Sprawdź!  Popek zmienił zdanie! Jest szansa na starcie z Murańskimi: "Jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali"

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. muranski a kim ty jesteś ,że Radzikowski chce się na twoim nazwisku lansować?! Pierwszy raz dzisiaj przeczytałem,że jest ,,taki,, muranski i na pewno więcej o tobie nikt nie będzie musiał czytać po dzisiejszej walce,hahahaha😄😄😄😄😄

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.