FAME MMA

(VIDEO) Tańcula nie wierzy w kontuzję Murańskiego! Zdradził szczegóły awantury: „Zaczął sapać i splunął w moją stronę. Wstałem i mu zaje**łem”

Arkadiusz Tańcula zdradził, jak wyglądała awantura, do której doszło podczas wczorajszej ceremonii ważenia, zanim na scenę wyszedł Mateusz Murański.

Podczas dzisiejszej gali FAME 12 Murański miał zmierzyć się z Tańculą, jednak na ostatniej konferencji jego ojciec oświadczył, że Mateusz jest kontuzjowany i nie będzie mógł stoczyć rewanżowego pojedynku.

Jacek przekazał, jego syn miał doznać złamania kości gnykowej i nie wiele brakowało, a kontuzja mogłaby zakończyć się poważnym zabiegiem chirurgicznym.

Wiele osób nie do końca jednak wierzy w kontuzję Mateusza. Między innymi Piotr Szeliga na swoich social mediach przekazał, że prawdopodobnie nie był on w stanie zrobić wagi lub po prostu uznał, że nie jest odpowiednio przygotowany i w takiej sytuacji Murańscy zdecydowali, że lepiej będzie, jak do klatki wejdzie Jacek.

Podczas wczorajszej ceremonii Mateusz postanowił wejść na wagę, żeby udowodnić, że zmieściłby się w ustalonym limicie. Zanim jednak pojawił się na scenie, za kulisami doszło do awantury.

Kiedy freak fighter mógł zabrać głos, oświadczył, że Tańcula rzucił się na chorego, kontuzjowanego człowieka. Murański nie przyznał jednak, że wcześniej napluł w stronę Arkadiusza.

Sprawdź!  Gorąco na lini Parke vs. Szeliga! "Niech ktoś wezwie Medyków Rozpary, bo..."

Inaczej całą sytuację w rozmowie z portalem fansportu.pl opisał sam „Aroy”, który po tamtych wydarzeniach jeszcze bardziej wątpi w kontuzję „Murana”. Tańcula wyjaśnił, że to Mateusz rozpoczął awanturę. Miał napluć Arkowi pod nogi, po czym ten wyprowadził cios.

– Mega ciężko kontuzjowany Mateusz podszedł do mnie i zaczął do mnie sapać. Potem napluł w moją stronę. Wstałem i mu zaje**łem. Napluł mi gdzieś na nogi, a ja jego ojcu naplułem w twarz.

– Sytuacja różni się zachowaniem. Jacek jak dostał mele, to tak patrzył… Ja wstałem i mu zajebałem. Czyli zrobiłem to, co powinien zrobić każdy normalny, zdrowy gość. A to, że ma kołnierz, kontuzję, to na ch*j takie rzeczy robi.

-> KUP DOSTĘP DO FAME MMA 12

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk
Sprawdź!  (VIDEO) Wściekli kibice wygwizdali "Hejtera" na FAME 13! "Wypie**alaj! Wypie**alaj!"

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.