FAME MMA

Totalny nokaut! Zawodnicy i dziennikarze typują walkę Murański vs Tańcula! (VIDEO)

Już dzisiaj odbędzie się gala FAME MMA 12, na której w walce wieczoru finalnie zobaczymy pojedynek Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą! Na gali łącznie obejrzymy 11 walk – dwie, jedna po drugiej stoczy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem i kolejno „Boxdelem”.

Jacek Murański z Arkadiuszem Tańculą zmierzą się na szalonych zasadach! Zawalczą w „klatce rzymskiej” o wymiarach 3x3m, a walka potrwa 5 rund po 2 minuty. Pojedynek odbędzie się w formule MMA i będą dozwolone uderzenia łokciami.

Dla Tańculi będzie to już szósta walka, natomiast dla „Murana” debiut. Nikt tak naprawdę nie wie czego możemy spodziewać się po Jacku, jednak zarówno zawodnicy, jak i eksperci jasno wskazują, że zwycięsko z tego boju wyjdzie „Aroy”.

Dziennikarz fansportu.pl postanowił przepytać kilka osób podczas ceremonii ważenia i poprosić o wytypowanie powyższej walki. Wynik? Sprawdźcie sami!

Swoje typy podał m.in. Krzysztof Radzikowski, Kamila Wybrańczyk, dziennikarz Mateusz Kaniowski, „Ludwiczek” z kanału Top Top News, czy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Sprawdź!  Takiego trailera jeszcze nie było! FAME MMA wyprodukowało film zapowiadający nadchodzącą galę!

-> KUP DOSTĘP DO FAME MMA 12

Typowanie walki Murański vs Tańcula

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.