Wotore

(VIDEO) Krystian Rosa w mocnych słowach o Soroko! „Nic nie wnosi pod względem sportowym, to ch*j z nim. Jest zwykłym obsrańcem i tyle”

Za nami konferencja prasowa poprzedzająca turniej WOTORE 5, w którym zawalczy m.in. znany kibicom walk na gołe pięści Krystian Rosa.

Już 29 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku odbędzie się piąta edycja WOTORE. Podczas wydarzenia dojdzie do emocjonujących i krwawych pojedynków. Zobaczymy nie tylko turniej, ale także dodatkowe superfighty.

W pojedynku wieczoru Marcin Wrzosek zadebiutuje w walce na gołe pięści i zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Fighter z Czarnogóry ma już za sobą dwa wygrane starcia w tej formule, jednak tym razem będzie underdogiem.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Krystian Rosa ostro o Adamie Soroko

W turnieju weźmie udział między innymi Krystian Rosa, który wziął udział w turnieju The War 3. W finale zmierzył się z Adamem Soroko i zwyciężył starcie, gdyż rywal nie był w stanie dalej walczyć.

Podczas konferencji padło pytanie o przeciwnika. Rosa wyjaśnił, że chce iść do przodu, a Soroko nie wnosi niczego pod względem sportowym. Nie szczędził mu ostrych słów i powiedział:

– Odnośnie tego całego Soroko to on nic nie wniesie, pod względem sportowym to ch*j z nim ogólnie. Zły nie jestem, lecz tam pewne osoby mnie denerwują, bo piszą, że to ten powinien wygrać, czy to ten, czy to ten, no tylko to mnie ogólnie wku**ia, można powiedzieć, że w ch*j ciężko. Nie to, żebym miał jakiś żal do niego, że coś gadał, że wygrałem na farcie, ale jak się wycofał z tej walki, to jest zwykłym obsrańcem i tyle po prostu.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

Sprawdź!  (VIDEO) Wrzosek przed debiutem na gołe pięści: "Vaso szykuj się na wpie**ol"

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.