High League

(VIDEO) Konrad Karwat otwiera galę High League 2! Skończył „Tarzana” w 2 rundzie!

Za nami walka otwierająca wyczekiwaną galę High League 2. Początkowo mieliśmy zobaczyć inne zestawienie, jednak kilka dni przed galą jeden z zawodników doznał kontuzji.

W pierwszym starciu zmierzyło się dwóch debiutantów. Swoich sił w klatce MMA spróbował kolejny polski strongman, tym razem był to Konrad Karwat. Karwat na poważnie wziął przygotowania do debiutu i zdradził, że zrzucił około 40 kilogramów.

Początkowo Karwat miał zawalczyć z trenerem personalnym Mariuszem „Super Mario” Sobczkiem. Pomiędzy zawodnikami była zła krew, co zapewniało dodatkowe emocje. Niestety na kilka dni przed High League 2 media obiegła informacja, że „Super Mario” wypadł z walki.

W klatce zastąpił go Mateusz „Tarzan” Leśniak, który ma już za sobą debiut w MMA. Pierwszy pojedynek stoczył latem 2021 roku, kiedy to na gali Elite Fighters po decyzji sędziów pokonał Filipa Ćwieka.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

Konrad od razu ruszył po sprowadzenie i zajął pozycję boczną. Wyprowadza cios i stara się o lepszą pozycję. “Tarzan” mocno trzyma Karwata przy sobie i blokuje rękę rywala. Pojedyncze ciosy z góry, Karwat trafia po żebrach i skręca się “Tarzan” odwraca sytuację i udaje mu się wrócić na nogi! Widać jednak po nim, że dużo sił stracił w parterze. Karwat atakuje z lowkickami. Spięcie w centrum klatki na koniec odsłony i kilka uderzeń z obu stron.

Sprawdź!  Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim! "Obsrał się. Widziałem, że zdejmował zegarek..." (VIDEO)

RUNDA 2

“Tarzan” atakuje od początku niskimi kopnięciami, Konrad Karwat wyprowadza kopnięcie na korpus. Leśniak próbuje latającego kolana! Dobrze jednak blokuje oponent. Fighterzy widocznie zmęczeni, Karwat podchodzi, ale nawet nie straszy sprowadzeniem. Gdy w końcu idzie w nogi z łatwością, przewraca Leśniaka. Z łatwością zajmuje pełny dosiad i spuszcza potężne młotkowe na głowę “Tarzana”, aż sędzia kończy walkę!

Sprawdź wywiad z Konradem Karwatem:

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Co-main event:

  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Karta główna:

  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.