FAME MMA

(VIDEO) „Konopskyy” mocno obraża włodarzy Fame MMA! „Jak już jesteście takimi…”

Już za kilka dni największe wydarzenie freak fightowe tego lata. Gala FAME 15 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie!

-> Fame 15 PPV dostępne TUTAJ!

Wyjątkowo nie w sobotę, a w piątek 26 sierpnia odbędzie FAME 15, gdzie zobaczymy liczne gwiazdy i rozwiązania wielu konfliktów. Arkadiusz Tańcula zakończy historię z Murańskimi, a w walce wieczoru odbędzie się hitowy rewanż pomiędzy najlepszymi freak fighterkami w Polsce – Marta „Linkimaster Linkiewicz zmierzy się z Anielą „Lil Masti” Bogusz o tytuł Królowej Freak Fightów!

Przed nimi zadebiutuje Mikołaj Tylko, znany z YouTube’a jako „Konopskyy”. Twórca internetowy podejmie na zasadach K-1 znanego streamera „Xayoo”. Między zawodnikami nie ma konfliktu, jednak obaj podkręcali atmosferę na wideo promującym ich pojedynek.

„Konopskyy” obraża włodarzy FAME!

Sylwester Wardęga zapytał „Xayoo” o nagranie, które zniknęło z kanału YouTube federacji. Były to materiały, które nie trafiły ostatecznie do wideo promującego starcie z „Konopskyym”. Streamer miał tam obrażać jednego z członka rodziny swojego rywala, jednak nie znał przyczyny usunięcia filmu.

Sprawdź!  Trener Okniński przed FAME 18: "Trenbolonowy głupek chciał przestraszyć Pasternaka? My się nie boimy!"

Głos w tej sprawie zabrał Mikołaj, który nakreślił, jak sytuacja wyglądała z jego perspektywy:

To nie była kwestia wjazdu na mnie, tylko bardziej na kogoś z rodziny. I jako, że w tej federacji nie da się niczego załatwić z perspektywy zawodnika, jak się nie nastraszy, że się na przykład nie przyjedzie na konferencję, no to ja poprosiłem, żeby to usunąć.

Znaczy, da się. Tylko, że dostaliśmy od razu od ciebie informację, że to musi zniknąć, bo nie przyjedziesz – odpowiedział swojemu zawodnikowi Wojciech Gola.

„Konopskyy” skontrował wypowiedź włodarza Fame MMA i dobrał do tego bardzo obraźliwe słowa!

Nie no, z waszej strony nie było żadnej reakcji na początku, jak to było zgłaszane. A jak już jesteście takimi fraj*rami, że wystarczy was postraszyć, że się nie przyjedzie gdzieś… No to zadziałało.

Konop, ale myślę, że za dużo sobie pozwalasz. Fraj*rem możesz siebie nazywać, a po drugie no słuchaj… Co tam „Xayoo” powiedział takiego? Rozumiem, że to było w formie, k***wa, żartu, dissu… Stary, dissy są dużo gorsze. – odparł ewidentnie dotknięty sformułowaniem „Konopskyy’ego” włodarz Fame’u. Całe spięcie zobaczyć możecie na poniższym wideo.

Sprawdź!  Piotr Lisek zdemolował Daro Lwa! Zobacz walkę reprezentanta Polski w FAME [WIDEO]

KUP PPV NA GALĘ FAME MMA – TUTAJ

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie na walkę „Xayoo” vs. „Konopskyy”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Zdaniem wyłącznego bukmachera FAME, debiutujący w klatce „Konopskyy” nie ma najmniejszych szans przeciwko rywalowi, który dotychczas stoczył tylko jeden – aczkolwiek zwycięski – pojedynek.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.