FAME MMA

Adamek zmienił zasady walki na FAME 21! „Usłyszałem, że albo tak, albo nie bijemy się wcale” [WIDEO]

Jak przekazał w najnowszym wywiadzie „Bandura”, doszło do dużej zmiany zasad w jego walce z Tomaszem Adamkiem. Panowie zmierzą się w walce wieczoru gali FAME 21.

Ogłoszenie „Górala” jako nowego zawodnika freakowej organizacji wywołało sporo dyskusji. Ostatecznie jego debiut planowany na luty został odsunięty w czasie. Tomasz Adamek został bowiem wypożyczony do KSW, gdzie na gali Epic wygrał przez kontuzję rywala z Mamedem Khalidovem.

W międzyczasie ogłoszono, iż w walce wieczoru majowej gali FAME 21 wystąpi Patryk „Bandura” Bandurski. Przed kilkoma tygodniami potwierdzono plotki, iż członek ekipy „Bungee” zmierzy się z Tomaszem Adamkiem.

Tomasz Adamek zmienia zasady walki an FAME 21!

Walka dogadana była na małe rękawice, jednak legenda polskiego boksu postawiła veto. „Bandura” opowiedział o tym w rozmowie z kanałem MMA – Bądź na bieżąco:

Były dogadane małe rękawice. Jak ja mówię na streamie, że były dogadane małe rękawice i są małe rękawice, to są. Nie wiem co się wydarzyło. Po walce Tomasza z Mamedem myślę, że predyspozycja Tomasza pozostawiła wiele, wiele do życzenia i ta formuła została zmieniona. Usłyszałem, że albo bijemy się w dużych albo nie bijemy się wcale. Gdzie miałem to dogadane, nie miałem tego podpisanego, ale słownie było to dogadane. Rafał Pasternak może to potwierdzić – powiedział Bandurski, który dodał też, że spodziewał się takiego obrotu spraw po tym, co zobaczył w walce Adamek vs. Khalidov.

Sprawdź!  Świetna forma Normana Parke! Był za szybki dla Michała Pasternaka! [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.