KSW

Ostre słowa o Szelidze i typowanie XTB KSW 85! Mocny odcinek Tweet Talk

Na kanale Fansportu.pl pojawił się kolejny odcinek programu Tweet Talk. Nie zabrakło poruszenia wątku jutrzejszego KSW, czy głośnego urywku ze streama Piotra Szeligi.

Jutrzejszy event XTB KSW 85 obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli macie ukończone 18 lat czeka na was fenomenalna oferta powitalna – aż 630 zł w bonusach! Za rejestrację i pierwszy depozyt dostaniecie darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka. Wystarczy postawić kupon, a w przypadku przegranej Fortuna zwróci wam środki na konto gracza!

-> Kliknij w baner i obstaw XTB KSW 85 bez ryzyka <-

Jakub Kulig wraz z popularnymi użytkownikami Twittera „Mr. Nejmanem” i „Gregiem” omówili i wytypowali niektóre z walk, które odbędą się w Nowym Sączu. Panowie nie zgadzali się co do wszystkich zestawień, a ich typy znajdziecie oczywiście w poniższym odcinku.

Nie zabrakło też wątku freakowego. W Tweet Talk poruszony został temat afery z Piotrem Szeligą, a dokładniej urywku ze streama „Szeliego”, o którym bardzo głośno w ostatnich dniach. Z ust Twitterowiczów padło sporo mocnych słów pod adresem freak fightera.

Sprawdź!  KSW 81. Bartosiński mistrzem wagi półśredniej! Nokautuje Szczepaniaka w pierwszej rundzie!

Całą rozmowę obejrzysz poniżej:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.