FAME MMA

(VIDEO) Marcin Wrzosek twarzą w twarz z „Sariusem” przed FAME 15! Ogromna różnica warunków fizycznych!

Za nami druga konferencja przed galą FAME 15. Już w piątek były mistrz KSW stoczy kolejną walkę freakową. Tym razem zmierzy się z raperem. 

„Polish Zombie” ponownie stoczy walkę w boksie, chociaż nie ukrywa, że wolałby walczyć w MMA, gdyż jest to formuła znacznie bardziej widowiskowa, brutalna i dostarcza większe emocje. Już w piątek Wrzosek stanie do walki z raperem „Sariusem”.

Dla Mariusza Gollinga będzie to debiut w federacji freakowej. Miał najpierw zmierzyć się z „Don Kasjo”, jednak ten zmienił organizację i dołączył do Prime Show MMA. Podobnie jak Życiński w przeszłości „Sarius” trenował boks i toczył walki amatorskie.

Gala FAME MMA 15 odbędzie się tym razem w piątek, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym dwa rewanże Tańculi z Murańskimi, main event o pas „Królowej freak fightów” oraz starcie byłego mistrza KSW Wrzoska z raperem „Sariusem”.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Marcin Wrzosek twarzą w twarz z „Sariusem”

Raper jest skazywany na porażkę i bukmacherzy nie dają mu żadnych szans. Zaraz za Konopskim jest drugim największym underdogiem na karcie walk. Jak sam jednak zapewnia, ma za sobą mocne przygotowania i zrobi wszystko, aby sprawić niespodziankę podczas FAME 15.

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula tłumaczy swoje słowa o "Don Kasjo". "Chodzi mi o taką rozmowę..."

Ogromną przewagę doświadczenie będzie miał Wrzosek, jednak to „Sarius” ma znacznie lepsze warunki fizyczne. Jest sporo wyższy, więcej waży i ma dłuższy zasięg rąk. Podczas konferencji zawodnicy stanęli twarzą w twarz i mogliśmy zobaczyć ogromną różnicę.

Dla Wrzoska nie ma ona jednak żadnego znaczenia. W ostatnim starciu pokonał bowiem Piotra Kałuskiego, który był ponad 60 kg cięższy i ponad 25 cm wyższy. Bez większych problemów rozbił go już w drugiej odsłonie pojedynku.

Kursy bukmacherskie na walkę Wrzosek vs „Sarius”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.