High League

(VIDEO) Kołecki o Najman vs Murański: „Wstyd mi, że obejrzałem wywiad z nimi. Wygra ten, który będzie…”

Szymon Kołecki w ostatnim wywiadzie został zapytany o nadchodzące starcie pomiędzy Jackiem Murańskim i Marcinem Najmanem.

Pomiędzy freak fighterami jest bardzo dużo złej krwi, a swój konflikt wyjaśnią już podczas gali High League 6. Kibice jednak nie wiedzą, czego się spodziewać, gdyż Jacek Murański nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa, a Marcin Najman ma za sobą starcie, które przegrał w niecałe 20 sekund.

Kołecki o Najmanie i Murańskim

Temat tego starcia został poruszony w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl. Szymon Kołecki przyznał, że na początku nawet śledził konfrontację freak fighterów, jednak teraz jest mu z tego powodu wstyd, po tym, jak obejrzał kilka materiałów z ich udziałem.

Został również zapytany o swój typ, ale nie był w stanie wyróżnić żadnego z zawodników. Wyjaśnił jednak, jakie aspekty są najważniejsze podczas pojedynku i podkreślił, że zwycięży ten, który będzie miał pod ich względem przewagę.

– Ja pamiętam, sam jestem zdziwiony tym, ale te rozmowy Najman – Murański śledziłem, a dzisiaj mam obrzydzenie do tego. Także gdzieś to chyba wszystko się przejadło. Przez chwilę była to nowość, w niektórych głupotach zaszło to za daleko i to jeden z powodów, dla których nie oglądam tego. Wszystko musi mieć swoją granicę. Ja już po prostu szukam wszystkiego innego, niż kłócenia się, pyskowania, pajacowania między ludźmi, którzy mają stoczyć pojedynek, a nie są do tego predysponowani, ani przygotowani, a tym bardziej tego nie potrafią.

– W ogóle mnie to nie interesuje. Kiedyś Najman wzbudzał jakieś zainteresowanie, wyskoczył Murański. Obejrzałem chyba z dwie konferencji, czy wywiad, gdzie obaj byli. Dzisiaj jest mi wstyd z tego powodu, ale mnie to po prostu wciągnęło. Dzisiaj mnie to nie interesuje. Mogą się całować, bić i przytulać. Nie interesuje mnie to.

Na koniec dodał:

Sprawdź!  Szpilka nie będzie zadowolony z takiej odpowiedzi! "Zachowujesz się jak obrażona księżniczka. Jakbyś był pępkiem świata"

– Ja powiem tak, w walce najważniejsza jest psychika. Na drugim miejscu zapasy i kondycja. Na trzecim miejscu jest reszta. Kto będzie miał mocniejszą psychikę, kondycję i zapasy wygra tę walkę. A ja nie wiem, kto ma co mocnego. O wujku Władku słyszałem, ale podobno Najman ma straszny prawy cios…

Cały wywiad z Szymonem Kołeckim znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.