FAME MMAHigh League

High League chce zorganizować walkę „Boxdel” vs Najman! Wardęga ujawnia, jaką kwotę zaproponowano włodarzowi FAME!

Sylwester Wardęga zdradził ciekawe informacje dotyczące potencjalnego pojedynku „Boxdela” z Marcinem Najmanem, do którego miałoby dojść w jednej z federacji.

W ostatnim czasie głośno było o niedoszłym sparingu pomiędzy włodarzem FAME i „El Testosteronem”. Zawodnik z Częstochowy zaprosił do siebie Michała Barona i ustalił datę starcia. Co ciekawe, czekał na „Boxdela”, mimo że ten nie potwierdził terminu i kilka dni wcześniej wyjaśnił, że nigdzie się nie wybiera.

Dojdzie do walki „Boxdel” vs Najman?

Teraz Sylwester Wardęga na swoim kanale gościł „Boxdela”. W pewnym momencie poruszył temat Najmana i ujawnił, że federacja High League jest gotowa zorganizować taką walkę i zapłacić włodarzowi FAME naprawdę duże pieniądze, gdyż kwotę 7-cyfrową, czyli co najmniej milion złotych.

– High League ma duże parcie, żeby zorganizować tę walkę, bo to byłaby duża walka. Chcieliby ją zorganizować u siebie. Z tego, co słyszałem, proponowali ci nawet 7-cyfrowa kwotę, co jest dużą kwotą we freak fightach. Dlaczego nie chcesz tego przyjąć?

Odpowiedź „Boxdela” i to, jak zareagował na słowa Wardęgi, wskazują na to, że ten posiadał prawdziwe informacje:

Sprawdź!  Marcin Dubiel przerywa wywiad! Mocne przesłanie do Filipka! [WIDEO]

Znaczy tam… Też nie chcę niczego potwierdzać – Odparł „Boxdel”, który od razu roześmiał się po tych słowach i kontynuował – Na pewno by to było dla nich atrakcyjne. Znowu bym zrobił z siebie hipokrytę, że to w FAME ma bana, ale tutaj wychodzi jedna z czterech części FAME, żeby skopać mu dupę.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.