MMA VIP

(VIDEO) Kazik Klimat Kartel trenuje na worku przed MMA-VIP 3. „Zapraszam na sparing do Torunia”

Już w październiku odbędzie się kolejna, trzecia już edycja gali organizowanej przez Marcina Najmana. Ostatnio „El Testosteron” poinformował o tym, że na MMA-VIP 3 zawalczy m.in. 71-letni „Don Vasyl”. Kolejnymi zawodnikami, którzy zmierzą się w oktagonie będzie m.in. Kazik Klimat Kartel, Andrzej Żuromski, czy… Michał Przybyłowicz znany jako „Polski Ken”.

Nie wiadomo kogo zobaczymy w walce wieczoru. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Kilka dni temu „Muran” zamieścił wpis w mediach społecznościowych, w którym potwierdził taki scenariusz. Po głośnych ekscesach Jacka Murańskiego, Najman postanowił wykorzystać fakt jego coraz większej rozpoznawalności i rzucił mu wyzwanie. W przypadku wygranej Murański miał dostać nawet 100 tysięcy złotych. Niestety finalnie Murański nie podpisał kontraktu, ale teraz wszystko wskazuje na to, że pojedynek odbędzie się na październikowej gali MMA-VIP 3.

Niewykluczony na MMA-VIP 3 jest również udział syna Jacka Murańskiego. – „Słyszałem, że chciałbyś nas dwóch na jednej gali ,ja już mam zaplanowane 3 walki w tym roku w tym pierwszą 31 lipca, ale żeby zawalczyć na gali gościa, który walcząc w boksie z Don Kasjo, obala i kopie no to musisz Marcinku trochę posmarować, więc jak się dogadamy, to w tym roku zobaczycie mnie 4 razy w klatce” – napisał w mediach społecznościowych Mateusz Murański.

Kazik Klimat Kartel przygotowania do MMA-VIP 3

Wspomniany na samym początku Kazik Klimat Kartel zamieścił właśnie kolejny filmik z przygotowań do nadchodzącego wydarzenia. Przypomnijmy, że rywalem rapera miał być początkowo Andrzej „Żurom” Żuromski.

Sprawdź!  Niech przeciwnik uważa, bo ja również mam silny cios" - "Don Vasyl" zdradza z kim chciałby się zmierzyć na MMA VIP 3

Zdania i opinie co do treningu Kazika są podzielone. Jedni fani go krytykują, a drudzy wspierają.

„Kazik wygrasz!”, „Jest rozpie**l nie mogę doczekać się starcia!”, „Ostry wjazd i po sprawie” – czytamy w komentarzach.

Jeden z internautów spytał natomiast rapera – „To jakiś nowy styl pływania?”

Kazik napisał – „Nie to tylko sekundówka na szybkość w środku treningu, 10x 30s +10×15+ 10x10sKoledzy z Klubu Mają Zawody W Sobotę to taki luźny trening a co?”

„ah, teraz już rozumiem. To faktycznie zmienia postać rzeczy” – odpowiedział internauta.

Kazik nie zamierzał dyskutować i zareagował krótko – „chcesz przyjechać na sparing samego boksu zapraszam do Torunia – Fight Club”

Zobaczcie sami:

Źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *