MMA

(VIDEO) Jóźwiak pokazuje jak pokonać Najmana: „Jesteś strasznym grubasem, więc widzę tylko jeden sposób”

Paweł Jóźwiak za pośrednictwem swoich social mediów zaczepiał Marcina Najmana i zaprezentował technikę, jaką zamierza go pokonać.

O walce pomiędzy prezesem federacji FEN i „El Testosteronem” mówiło się już w ubiegłym roku, jednak wciąż do niej nie doszło. Rywale kilkukrotnie stawali twarzą w twarz czy brali udział we wspólnych wywiadach, w których mieli okazję do konfrontacji.

Na zorganizowanie starcia zdecydowała się federacja WOTORE. Problem w tym, że jest to organizacja walk na gołe pięści, a Jóźwiak w ostatnich wywiadach przyznał, iż nie jest przekonany co do takiej formuły. Wyjaśnił, że jest to sprzeczne z jego ideałami.

Jóźwiak prezentuje technikę, którą pokona Najmana

Na ten moment wiadomo, że walka odbędzie się na zasadach MMA. Rękawice lub gołe pięści to kwestia, która ma zostać dogadana w najbliższej przyszłości. Jóźwiak zapowiedział również, że zamierza nieco podkręcać, wbijać szpilki w rywala i promować walkę tak, żeby nie przekraczać pewnych granic.

Teraz na swoich social mediach opublikował nagranie, na którym zaprezentował jaką techniką skończy „El Testosterona”:

Sprawdź!  Bartosz Fabiński zrobił wagę. Jedna z zawodniczek 11 funtów poza limitem, walka odwołana! Wyniki ważenia przed sobotnią galą UFC Vegas 24.

– Dużo ludzi pyta mnie, jaką mam taktykę na Marcina Najmana. Miałem nic nie mówić, bo planu na walkę się nie zdradza, ale postanowiłem uchylić rąbka tajemnic. Najman, ponieważ jesteś strasznym grubasem, widzę tylko jeden sposób. Mój sposób na ubicie grubasa to walić w bęben! I właśnie tak będę walił grubasie!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.