Clout MMA

Kolejna awantura Najmana z Ciosem! „Cesarz” zaatakował rywala na wywiadzie [WIDEO]

Kłótnia między Marcinem Najmanem i Adrianem Ciosem opanowała dużą większość pierwszego panelu konferencji Clout MMA 2. Spięcie między panami przeniosło się też na ściankę z wywiadami.

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnego wydarzenia pod banderą Clout MMA. Tym razem freak fighty opanują Płock, gdzie pojawią się takie gwiazdy, jak Daniel Omielańczuk, Denis Załęcki, Marcin Najman, Piotr „Lizak” Lizakowski, czy Tomasz Sarara. Ten ostatni bowiem został nowym rywalem Dawida Załęckiego.

Wspominani „Lizak” i „El Testosteron” spotkają się w jednej z początkowych walk karty, co głównie spowodowane jest tym, że samozwańczy „Cesarz” później stoczy drugie tego wieczoru starcie – z Adrianem Ciosem. Choć to pojedynek z Lizakowskim był ogłoszony jako pierwszy, Najman zdecydowanie bardziej skupiony jest na drugim zestawieniu.

Bardzo o to zabiega sam Cios, który od 1. konferencji dużo krzyczy w kierunku starszego zawodnika. Przed kilkoma dniami uderzył też Marcina z tzw. „liścia”, co poskutkowało ogromnymi dymami. „El Testosteron” odpłacił się Adrianowi na konferencji, gdzie opluł go wodą. Zachowaniem na wysokim poziomie nie można tego nazwać, ale Najman ostrzegał, że będzie „jechał” z przeciwnikiem przy każdej możliwości.

Sprawdź!  Don Diego vs Załęcki 2? Kubiszyn stawia sprawę jasno! "Jego sufit jest moją podłogą" [WIDEO]

Co by nie mówić o samozwańczym „Cesarzu” – słowa dotrzymał. Po panelu przypadkiem „El Testosteron” stanął obok Adriana Ciosa, którego natychmiast zaatakował! Sytuację, jak i komentarz Marcina w tej sytuacji zobaczycie poniżej:

Zobacz też inne wywiady przed Clout MMA 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.