UFC

(VIDEO) Oleksiejczuk z kolejnym nokautem! W 1 rundzie brutalnie rozbił Sama Alveya!

Michał Oleksiejczuk ma za sobą kolejny pojedynek w federacji UFC. Polak ponownie zwyciężył przez nokaut, tym razem walka trwała niecałe 2 minuty.

„Husarz” w Las Vegas stoczył 9 walkę w największej organizacji MMA na świecie. Zmierzył się z Samem Alveyem, który przywitał go w wadze średniej. Wcześniej Polak wszystkie pojedynki toczył w kategorii półciężkiej i zwyciężył 16 z 22 walk.

Oleksiejczuk nokautuje kolejnego rywala

Oleksiejczuk prawdopodobnie zakończył przygodę Amerykanina z federacją UFC. Alvey przegrał aż 8 z ostatanich 9 pojedynków w tym trzykrotnie został znokautowany i dwa razy poddany. Wielu kibiców nie rozumie, dlaczego organizacja jeszcze go nie zwolniła.

W walce z Polakiem Alvey przegrał w niecałe 2 minuty. Od początku starcia Oleksiejczuk wywierał presję i krótki po rozpoczęciu pojedynku posłał rywala na deski. Walka wróciła jednak do stójki, gdzie trafił rywala potężnym lewym sierpowym.

Amerykanin wylądował na deskach, a „Husarz” nawet nie musiał go dobijać, gdyż sędzia od razu przerwał starcie. Dla Oleksiejczuka było to 12 zwycięstwo przed czasem.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Dricus Du Plessis wskoczy do walki wieczoru? Były mistrz KSW chce uratować galę UFC!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.