UFC

(VIDEO) Oleksiejczuk z kolejnym nokautem! W 1 rundzie brutalnie rozbił Sama Alveya!

Michał Oleksiejczuk ma za sobą kolejny pojedynek w federacji UFC. Polak ponownie zwyciężył przez nokaut, tym razem walka trwała niecałe 2 minuty.

„Husarz” w Las Vegas stoczył 9 walkę w największej organizacji MMA na świecie. Zmierzył się z Samem Alveyem, który przywitał go w wadze średniej. Wcześniej Polak wszystkie pojedynki toczył w kategorii półciężkiej i zwyciężył 16 z 22 walk.

Oleksiejczuk nokautuje kolejnego rywala

Oleksiejczuk prawdopodobnie zakończył przygodę Amerykanina z federacją UFC. Alvey przegrał aż 8 z ostatanich 9 pojedynków w tym trzykrotnie został znokautowany i dwa razy poddany. Wielu kibiców nie rozumie, dlaczego organizacja jeszcze go nie zwolniła.

W walce z Polakiem Alvey przegrał w niecałe 2 minuty. Od początku starcia Oleksiejczuk wywierał presję i krótki po rozpoczęciu pojedynku posłał rywala na deski. Walka wróciła jednak do stójki, gdzie trafił rywala potężnym lewym sierpowym.

Amerykanin wylądował na deskach, a „Husarz” nawet nie musiał go dobijać, gdyż sędzia od razu przerwał starcie. Dla Oleksiejczuka było to 12 zwycięstwo przed czasem.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Tsarukyan zawalczy na UFC 300! Otrzymał walkę, której pragnął Gamrot!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.