UFC

(VIDEO) Jiri Prochazka chce walki z Janem Błachowiczem! „Europa jest najlepszym miejscem na walkę pomiędzy Polakiem i Czechem”

Jiri Prochazka wskazał kolejnego rywala. Nowy mistrz kategorii połciężkiej chce zmierzyć się z „Cieszyńskim Księciem”.

„Denisa” na gali UFC 275 stanął do walki z Gloverem Teixeirą. Wielu spodziewało się szybkiego zakończenia, jednak starcie rozstrzygnęło się dopiero 30 sekund przed końcem ostatniej rundy.

Przez cały pojedynek oglądaliśmy potężne wymiany ciosów, które zadawały ogromne obrażenia. Do ostatniej odsłony obaj zawodnicy wychodzili bardzo obici z dużymi rozcięciami na twarzy.

Ostatecznie nieprzewidywalny Prochazka zdecydował się wykorzystać szansę na poddanie i zrobił to, czego raczej nikt się nie spodziewał. Udusił Teixeirę kilkadziesiąt sekund przed końcem starcia.

Gdyby nie skończył rywala, prawdopodobnie przegrałby na punkty, gdyż do 5 rundy na kartach sędziowskich prowadził Brazylijczyk, który również lepiej radził sobie w ostatniej odsłonie.

Nowy mistrz wskazał kolejnego rywala

Po niesamowitym zwycięstwie z Gloverem Teixeirą nowy mistrz został zapytany o kolejnego przeciwnika. Wskazał Jana Błachowicza, z którym miał okazję zamienić kilka słów po wygranej walce.

Teraz jest Jan, myślę że to kolejny pretendent. Chciałbym walczyć z Janem. Mam możliwości, żeby go pokonać. Myślę, że Europa będzie najlepszym miejscem na pojedynek pomiędzy Polakiem i Czechem. Jest wcześniej na rozmowę o kolejnej walce, ale wiem, że zawalczę z Janem i będę na to gotowy – powiedział w wywiadzie po UFC 275.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  UFC Vegas 27: Font vs. Garbrandt - gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.