UFC

McGregor został zatrzymany i usłyszał zarzuty! Kolejne problemy z prawem byłego mistrza UFC!

Problemy z prawem to dla Conora McGregora nic nowego. Były mistrz UFC po raz kolejny został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty. Poza grzywną grozi mu także pozbawienie wolności.

„The Notorious” w przeszłości był już m.in. oskarżany przez pewną kobietę o gwałt, kilkukrotnie był podejrzany o pobicie, zapłacił grzywnę za uderzenie mężczyzny w barze, czy też trafił także do aresztu w związku z rzekomą napaścią seksualną.

Wciąż słyszymy o kolejnych aferach, których bohaterem jest Irlandczyk. W ostatnich miesiącach 2021 roku McGregor między innymi wdał się w awanturę z raperem Machine Gun Kellym oraz rzekomo pobił znanego włoskiego DJ-a Francesco Facchinettiego.

Conor McGregor usłyszał zarzuty

Fighter nie daje o sobie zapomnieć i tym razem jak donoszą zagraniczne media, McGregor został zatrzymany w Dublinie w miniony wtorek w związku z niebezpieczną jazdą swoim Bentleyem Continentalem. Policja skonfiskowała jego pojazd warty około 170 tysięcy euro i przewiozła zawodnika na komisariat Lucan Garda Station.

Rzecznik byłego mistrza UFC w rozmowie z Irish Independent przekazał – Pan McGregor jechał ze swojego klubu, kiedy został zatrzymany przez policję w związku z rzekomymi wykroczeniami drogowymi. Na komisariacie przeszedł test na obecność alkoholu i narkotyków.

McGregorowi postawiono zarzuty i grozi mu grzywna pięć tysięcy dolarów, a nawet pozbawienie wolności. Maksymalny wyrok jaki może usłyszeć zawodnik, to aż pół rok więzienia.

Sprawdź!  Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira z nową datą! Znamy też miejsce gali UFC 267

Decyzja w sprawie „The Notoriousa” zapadnie w późniejszym terminie w sądzie w Blanchardstown.

Źródło: Independent

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.