High League

(VIDEO) Jest nagranie z treningu Alana Kwiecińskiego! Poradzi sobie z o wiele cięższym „Bad Boyem”?

Zostały ostatnie dni do gali High League 2! Już w sobotę zobaczymy hitowe starcia Alana Kwiecińskiego, który zmierzy się z Denisem Załęckim. „Bad Boy” swoją popularność zdobył przez brutalne walki na gołe pięści. Zawalczył na WOTORE, a następnie przeniósł się do GROMDY. Następnie założył własną organizacją „The War”, gdzie zawalczył w pojedynku 3vs3 na gołe pięści.

Alan Kwieciński twierdzi, że walkę wygrał już na starcie decydując się na pojedynek z Załęckim. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużej złej krwi, a na konferencjach, jak i podczas face-to-face pomiędzy nimi doszło kilkukrotnie do awantur.

Popularny „Alanik” do walki przygotowywał się we Wrocławiu, jednak trenował również w Warszawskim Centrum Atletyki.

Galę High League 2 i walkę Załęcki vs Kwieciński obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Trening Alana Kwiecińskiego przed walką z Denisem Załęckim

Sprawdźcie w jakiej formie jest Kwieciński! Pojawiło się nagranie z treningu w WCA. Czy kilkanaście kilogramów cięższy Załęcki ma się czego obawiać?

Sprawdź!  (VIDEO) Alan Kwieciński wskazuje kolejnego rywala! "Kolejna szmata bez zasad. Szmata Murańska. Nawyzywał mi siostrę"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.