High League

Denis Załęcki odpowiada na słowa Mariusza Pudzianowskiego! Skomentował jego nagranie!

Denis Załęcki odpowiedział na nagranie Mariusza Pudzianowskiego, które były strongman zamieścił wczoraj na swoich social mediach.

„Bad Boy” już w tę sobotę zadebiutuje w federacji High League i stanie do walki z Alanem Kwiecińskim. Fighter w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał jednak, że chce większych wyzwań i jest gotowy zawalczyć nawet na gołe pięści z Mariuszem Pudzianowskim.

Słowa Denisa dotarły do byłego strongmana, który postanowił odpowiedzieć za pośrednictwem swoich social mediów. Na Facebooku zamieścił nagranie, na którym opowiedział historię i porównał siebie do wilka, a młodych zawodników rzucających mu wyzwania do yorków.

Pod nagraniem zamieścił taki opis – Ostatnio zrobił się wysyp yorków czesanych i jamników ujadających w internecie, promowanych przez portale o nazwie “Złamana noga” jamniki lepiej niech nie wychodzą ze swoich kojców w środowisko wilków, bo skończą jak jamnik mojego dziadka.

Pudzianowski nie wymienił nikogo z imienia i nazwiska, jednak Internauci bez problemu domyślili się, że chodzi o ostatnie słowa Denisa Załęckiego. Przy okazji zawodnik KSW mógł także skierować swoją wypowiedź do Piotra Szeligi, który też chciał walki na gołe pięści.

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula otwarty na walkę z Denisem Załęckim! "Będziesz mnie bić z liścia? Chcesz, to możemy walczyć w oktagonie"

Duża część kibiców poparła Pudzianowskiego, jednak pojawiły się również takie komentarze jak między innymi ten – Piękne słowa, ale wilki tez czasem idą na odstrzał… Dobranoc…

W odpowiedzi na te słowa zawodnik KSW napisał – Nic nie trwa wiecznie. Każdy król kiedyś musi ustąpić młodemu. Umarł król, niech żyje król.

Komentarz zamieścił również sam Denis Załęcki, którego wyzwanie skłoniło Pudzianowskiego do opublikowania nagrania. Fighter krótko zareagował na wypowiedź zawodnika KSW – IDZIE NOWE… 😈

Fot. Facebook

Całą wypowiedź Pudzianowskiego znajdziesz w nagraniu poniżej:

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.