Wotore

(VIDEO) Jest nagranie z brutalnego nokautu na „Sołtysie”! Zawodnik WOTORE wyniesiony na noszach!

To bez wątpienia jeden z najbardziej brutalnych nokautów w polskich walkach na gołe pięści. Po dwóch soccer kickach zawodnika wyniesiono na noszach.

Marcin „Sołtys” Szołtysik wziął udział w turnieju WOTORE i początkowo miał zmierzyć się z Krzysztofem „Dobermanem” Pietraszkiem. Podczas wczorajszej ceremonii w ostrych słowach zwrócił się do niedoszłego rywala, który nie pojawił się na ważeniu. Wyjaśnił, że lepiej będzie, jak ten nie zjawi się na gali, bo zostanie zmiażdżony i trafi na oddział chirurgiczny.

Ostatecznie okazało się, że Pietraszek rzeczywiście nie weźmie udziału w WOTORE 4, a organizacja na szybko znalazła zastępstwo. Dzień przed galą do turnieju dołączył podopieczny Mirosława Oknińskiego zawodnik MMA Jakub Ozga.

Starcie zakończyło się już w pierwszej odsłonie. Ozga nie dał znacznie większemu rywalowi żadnych szans. Przechwycił nogę rywala i kiedy ten wylądował na deskach, wyprowadził brutalnego soccer kicka. Ozga sekundę później drugi raz kopnął przeciwnika w głowę, a ten padł brutalnie znokautowany.

Zawodnik przez długi czas się nie podnosił, a na arenę wbiegli medycy, którzy ruszyli mu z pomocą. Ostatecznie fighter został wyniesiony na noszach. Lekarze musieli zając się Szołtysikiem, przez co kolejna walka została nieco opóźniona.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ufol" poznał swojego rywala! Face-to-face przed turniejem WOTORE 5!

> OGLĄDAJ WOTORE 4 NA ŻYWO – TUTAJ <

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.