High League

(VIDEO) Jest nagranie spod klatki! Dawid Załęcki w trakcie walki odpowiada Szelidze! „Ch**a weszło”

Federacja High League po sobotniej gali w Katowicach opublikowała vloga, w którym znalazło się wiele ciekawych materiałów.

Między innymi sporo kontrowersji wywołał fragment, na którym możemy usłyszeć ostrą reakcję partnerki Pawła Jóźwiaka. Była ona naprawdę zdenerwowana po porażce z Marcinem Najmanem. Materiał ten znajdziesz tutaj – Partnerka Jóźwiaka była wściekła! Kamera nagrała jej reakcję po porażce.

Załęcki odpowiada Szelidze

Możemy również zobaczyć nagrania z walki pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Dawidem Załęckim. Zawodnicy stoczyli najlepszy pojedynek tej gali, który zakończył się decyzją sędziowską, mimo że już w pierwszej odsłonie „Crazy” był blisko porażki.

W kolejnych rundach Dawid postawił cięższe warunki i ostatecznie o wyniku decydowali sędziowie. Byli oni jednogłośni i wskazali wygraną „Don Diego”.

W trakcie walki doszło do zabawnej sytuacji. Po jednym z ciosów Piotr Szeliga znajdujący się w narożniku krzyknął – „Weszło!” – Na co Załęcki odpowiedział – „Chuja weszło!” – Po tych słowach roześmiał się zarówno narożnik Kubiszyna, jak i zawodnicy znajdujący się w klatce.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.