High League

(VIDEO) Janikowski podbija stawkę! Zakłada się z „Don Diego” o tysiąc złotych!

Już 10 grudnia odbędzie się piąta edycja High League, podczas której w klatce zmierzą się Damian Janikowski oraz Mateusz Kubiszyn.

Będzie to typowy pojedynek strikera, jakim jest „Don Diego” z zapaśnikiem, czyli Janikowskim. Mistrz GROMDY nie ukrywa, że największe szanse ma właśnie w stójce i co ciekawe, zawodnik KSW umówił się z rywalem, że przez pierwszą minutę walki nie będzie sprowadzał do parteru.

„Don Diego” zakłada się z Janikowskim

Janikowski jest ogromnym faworytem w oczach bukmacherów. Ma za sobą znacznie większe doświadczenie w formule MMA, gdyż stoczył 12 zawodowych walk. Jest także utytułowanym zapaśnikiem, gdyż sięgał po takie trofea jak brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Kubiszyn natomiast jest kilkukrotnym amatorskim mistrzem świata w kickboxingu. Podczas swoich pojedynków na gołe pięści pokazywał wielki charakter i wytrzymałość. Nie ma więc wątpliwości, że jeden spróbuje obalić i skończyć walkę w parterze, a drugi będzie robił wszystko, żeby jak najdłużej utrzymać starcie na nogach.

Teraz po czwartkowych Rundkach zawodnicy postanowili podbić stawkę. W trakcie wywiadu dla fansportu.pl Janikowski zaproponował przeciwnikowi, że jeśli ten chociaż raz go obali, to odda mu 1000 złotych:

Sprawdź!  "Scarface" ostro komentuje atak "Ferrariego"! "Słyszałeś co Artur powiedział? Tak robią..."

Jak cię obalę, to ile mi dajesz? – zapytał Kubiszyn.

Jak ty mnie obalisz? Dam ci tysiaka – odpowiedział Janikowski.

Czyli jak ty mnie obalisz, daję ci stówę, jak ja cię obalę, dajesz mi tysiaka – potwierdził na koniec „Don Diego”, po czym podali sobie ręce.

Całą rozmowę z Kubiszynem znajdziesz poniżej. Poruszony został nie tylko temat nadchodzącej walki, ale również potencjalnego starcia z „Glebą”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.