GROMDA

(VIDEO) 49 kilogramów różnicy! „Kruszyna” najcięższym zawodnikiem w turnieju GROMDA 11!

W miniony czwartek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia oraz losowanie par turniejowych. Najwięcej na wagę wniósł „Kruszyna”, który będzie miał ogromną przewagę nad rywalami.

Gdzie oglądać GROMDA 11 PPV?

Już w ten piątek 2 grudnia w GROMDA Fight Club w Pionkach powraca GROMDA 11 PPV. Do ringu ponownie wejdą najwięksi twardziele, a fani liczą na ciężkie nokauty i krwawe pojedynki! Raz jeszcze w akcji zobaczymy Bartłomieja „Balboę” Domalika, który z Łukaszem „Goatem” Parobcem zmierzy się w walce półfinałowej turnieju zwycięzców.

Gdzie oglądać GROMDA 11 PPV?

Transmisja na żywo GROMDA 11 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 11 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 2 grudnia pojawią się najlepsi z najlepszych, a GROMDA 11 PPV to jedyna szansa, by zobaczyć walkę „Balboa” vs „Goat”!

Gdzie oglądać PPV GROMDA 11? Aby wykupić dostęp należy kliknąć w poniższy link i założyć konto – zajmie to niecałą minutę! Następnie po wyborze wariantu PAY-PER-VIEW należy uiścić płatność, a w piątek 2 grudnia cieszyć oko znakomitymi starciami na GROMDA 11!

Sprawdź!  Kubiszyn o potencjalnym pojedynku z Wrzoskiem: " Jesteśmy kickboxerami i walka..."

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

„Kruszyna” najcięższym zawodnikiem GROMDA 11

Bartłomieja Bielasa, czyli „Kruszynę” mogliśmy poznać podczas gali GROMDA 4. Zadebiutował wówczas w superfightcie i zmierzył się z Łukaszem Parobcem. Zawodnicy stoczyli wyniszczający pojedynek, który zakończył się dopiero w ostatniej rundzie. Wycieńczony „Goat” nie miał już siły na dalszą bójkę.

Do rewanżu doszło na GROMDA 6, tym razem niestety walka zakończyła się kontuzją „Kruszyny”. Pojedynek zakończył się w trzeciej odsłonie, gdyż Bielas nie był w stanie kontynuować starcia.

Tym razem blisko 150-kilogramowy „Kruszyna” weźmie udział w turnieju. Jest najcięższym zawodnikiem GROMDA 11 i będzie miał sporą przewagę nad każdym z rywali. W ćwierćfinale zmierzy się z „Ragnarem”, który wniósł na wagę dokładnie 49 kg mniej.

Poniżej znajdziesz całą ceremonię ważenia oraz face-to-face pomiędzy „Kruszyną” i „Ragnarem”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.