FAME MMA

(VIDEO) „Ferrari” zdenerwowany na FAME! „Wku**ia mnie federacja. Słyszycie mnie ku*wa?”

Za nami cage przed galą FAME 13, w którym udział wziął Amadeusz „Ferrari”. Freak fighter przyznał, że jest zdenerwowany na organizację i postawił kilka warunków.

„Ferrari” na najbliższej gali zmierzy się z Adrianem Polańskim i jest to zestawienie, które przyciąga największą liczbę kibiców. Pomiędzy rywalami jest mocny konflikt i dymy, jakich nie było od dawna w największej polskiej federacji freakowej.

Mimo że starcie generuje ogromne zainteresowanie, to nie jest main event zbliżającej się gali. Amadeusz Roślik podczas wczorajszego cage’a przyznał, że jest mocno niezadowolony z tego, iż w ogóle nie jest promowany przez organizację. Zaznaczył, że jest numerem jeden w świecie freak fightów i mocno poprawi swój poziom sportowy.

– Wku**ia mnie trochę federacja. Promują Polańskiego, a za mało promują „Władcy Piekieł”. Za dużo było Polańskiego na karcie. Od początku wierzą w tego Polaczka. Wiem, że na mnie nie stawialiście, ale wam mówię, że… Wasz pupilek zostanie wykończony już za dwa tygodnie. Chciałbym, żeby…

Amadeusz „Ferrari” stawia warunki przed FAME 13

Po tych słowach postawił swoje warunki. Oświadczył, że jako „Władca Piekieł” chce mieć odpowiednią oprawę do walki i najbardziej efektowne wejście w historii organizacji FAME.

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo wygrał dwie walki z rzędu! Pokonał Marcina Wrzoska i „Boxdela”

– Chciałbym, żeby po pierwsze oktagon płonął. Zmierzam do tego, że dookoła powinny być pochodnie. Wku**ia mnie to, że nie mam main eventu, bo to ja z „Polakiem” biję rekordy. „Władca Piekieł” powinien mieć ku*wa main event! Słyszycie mnie ku*wa?

– (…) Teraz udowodnię swoją wartość. I ku*wa ja jestem numerem jeden w świecie freak fightów. Taka jest prawda. Kasjowi dali. Kto teraz pobił wszelkie rekordy? Ja z tym szmaciarzem. I co? Będę bardzo trenował i zamierzam udowodnić to, że jestem najbrutalniejszym freak fighterem w historii.

Pozostałe warunki postawione przez Amadeusza możesz znaleźć w nagraniu poniżej. Wielu Internautom spodobał się pomysł freak fightera i chciałoby zobaczyć efektowną oprawę, o której mówi „Ferrari”.

Kursy na walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Adrian „Polak” Polański

Galę FAME MMA obstawisz tylko u legalnego bukmachera BetClic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji.

-> Odbierz zakład bez ryzyka na FAME MMA

Dla nowych użytkowników BetClic przygotował specjalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł. Z oferty skorzystasz tylko i wyłącznie rejestrując się przez TEN LINK.

Sprawdź!  "Takiemu zje*owi złotówki bym nie zapłacił za pojedynek" - Marcin Najman i Jacek Murański na wojennej ścieżce

Na kogo stawiasz?

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.