FAME MMA

Boxdel szczerze o środkach dopingujących: „Nie będę wciskał kitu, że zrobiłem formę na maśle i chlebie. Nie jestem osobą naturalną”

Włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron podczas ostatniego programu Cage przed galą FAME 17 został przez jednego z widzów zapytany o stosowanie dopingu.

Już 3 lutego „Boxdel” powróci do klatki i stoczy swój trzeci czwarty pojedynek. Tym razem w pojedynku włodarzy zmierzy się z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, co zapewnia dodatkowe emocje.

„Boxdel” o swojej metamorfozie

Ostatni raz Barona oglądaliśmy w akcji na gali FAME 12, kiedy to wniósł na wagę 127 kilogramów. Teraz podczas konferencji Jóźwiak wbijał mocne szpilki w rywala, nazywając go świnią czy grubasem. Włodarz największej w Polsce federacji freakowej jest jednak aktualnie w znacznie lepszej formie niż podczas starcia z „Don Kasjo”.

Niedawno na swoich social mediach opublikował zdjęcie z jednego z treningów, na którym pochwalił się metamorfozą. Podczas ostatniego Cage’a do studia zadzwonił jeden z widzów i zapytał włodarza FAME o to, czy wspomagał się sterydami.

„Boxdel” początkowo stwierdził, że nie chce odpowiadać na to pytanie, jednak szybko przyznał, iż nie jest naturalny, czyli korzysta ze środków dopingujących:

Sprawdź!  Stanowcza reakcja trenera Oknińskiego! Zabrał głos po filmie Wardęgi

Nie będę odpowiadał na to pytanie. To jest moja prywatna sprawa i tyle. Powiem tak, nie jestem osobą naturalną. Przyznaję się do tego. Bez ogródek, nie będę wciskał kitu, że zrobiłem formę po prostu na maśle i chlebie.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.