KSW

Karta walk KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski. Transmisja na żywo, kto zawalczy na KSW 68?

Największa europejska federacja MMA powraca z galą KSW 68! Już 19 marca w Radomskim Centrum Sportu zobaczymy 9 emocjonujących pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski wagi piórkowej, w którym mistrz Salahdine Parnasse spotka się z Danielem Rutkowskim. Kto zawalczy na KSW 68? Transmisja na żywo. Gdzie oglądać KSW 68?

Kto zawalczy na KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski?

Najbliższa gala KSW 68 po raz kolejny dostarczy niesamowitych emocji! Wisienką na torcie będzie walka o pas mistrzowski kategorii piórkowej. Salhadine Parnasse odzyskał tytuł po wygranej jednogłośną decyzją nad Danielem Torresem. Francuz oprócz pasa wziął też rewanż za pierwszą zawodową porażkę w karierze.

Jego oponentem w Radomskim Centrum Sportu będzie miejscowy zawodnik, Daniel Rutkowski. Polak w KSW zadebiutował w październiku ubiegłego roku – na KSW 64 pokonał przez KO w 2 rundzie Filipa Pejicia. Popularny „Rutek” w przeszłości dzierżył już pasy mistrzowskie federacji Babilon MMA oraz FEN.

OBSTAWIAJ KSW 68 W STS!

Gdzie i jak oglądać KSW 68?

Wcześniej odbędzie się 8 równie ekscytujących starć. Ciekawie zapowiada się pojedynek Ricardo Prasela z Michałem Kitą. Walczący pod pseudonimem „Masakra” fighter w żadnym z występów w federacji nie usłyszał werdyktu sędziowskiego. W ostatnich 4 walkach zaliczył serię 2-2, kończąc ostatnio Marka Samociuka na KSW 65.

Sprawdź!  Szybki nokaut na otwarcie KSW Epic! Kacprzak demoluje Brysza! [WIDEO]

Brazylijski oponent od kilku pojedynków też nie może pochwalić się najlepszą serią. Od pierwszej zawodowej porażki w 2018 roku przeplata zwycięstwa z kolejnymi porażkami. Ricardo Prasel do walki na KSW 68 podejdzie z rekordem 11-3-0.

W Radomiu wystąpi także wicemistrz olimpijski w zapasach, Damian Janikowski. Zawodnik reprezentujący WCA Fight Team spotka się w klatce z chcącym odbudować się po porażce w debiucie Tomaszem Jakubcem. Tuż po nich pojawi się Patryk Kaczmarczyk, który stanie w szranki z Michałem Dominem. Co ciekawe obaj fighterzy przegrywali w ostatnich walkach z Robertem Ruchałą.

Typy i kursy bukmacherskie na KSW 68

Według największego polskiego bukmachera STS podczas KSW 68 wielu zawodników uznawanych jest za faworytów. Damian Janikowski i Patryk Kaczmarczyk nie powinni mieć problemów z oponentami, podobnie Michał Kita. Większe kłopoty może mieć Salhadine Parnasse, który wciąż jednak typowany jest do obrony pasa mistrzowskiego w walce z Danielem Rutkowskim.

Używając kodu UFC przy rejestracji otrzymacie darmowe 29 zł na dowolny zakład i możliwość zakładu bez ryzyka do 200 zł! Dzięki temu nie musicie obawiać się utraconych środków, a typując zaskakujące wygrane możecie zgarnąć niemałą sumkę!

Sprawdź!  (VIDEO) Pudzianowski bez żadnej kontuzji? Odpowiada kibicom: "Boicie się, że nie wyjdę. Spokojnie, jestem nie do zdarcia"
Kursy na dzień 14.03.2022 r

Data i miejsce KSW 68

 • Gala KSW 68 odbędzie się w Radomskim Centrum Sportu w Radomiu, 19 marca 2022 roku.
 • Początek gali o godzinie 19:00 w sobotę, zakończenie około 1:00 w niedzielę.
 • Płatna transmisja dostępna jest przez Viaplay.

ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA KSW 68: PARNASSE VS. RUTKOWSKI!

Karta walk KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski

Walka wieczoru:

 • Salahdine Parnasse  vs. Daniel Rutkowski o pas mistrzowski kategorii piórkowej KSW

Pozostałe walki

 • Ricardo Prasel vs. Michał Kita
 • Patryk Kaczmarczyk vs. Michał Domin
 • Damian Janikowski vs. Tomasz Jakubiec
 • Tommy Quinn vs. Albert Odzimkowski
 • Yann Kouadja vs. Rafał Kijańczuk
 • Tomasz Romanowski vs. Michał Pietrzak
 • Marcin Trzciński vs. Adam Tomasik
 • José Marcos Lima Santiago Jr. vs. Piotr Kacprzak

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.