FAME MMA

(VIDEO) Ferrari ma prosty plan na Łaszczyka! „Wszyscy się mylicie. Mogę zdradzić swój game plan. Zacznie się walka i…”

Amadeusz „Ferrari” Roślik zdradził, jaki plan na walkę z Kamilem Łaszczykiem, którą stoczy w main evencie dzisiejszej gali FAME 17.

Pomiędzy zawodnikami jest duży konflikt, który przybierał na sile z każdą kolejną konfrontacją twarzą w twarz. Podczas ostatniej konferencji freak fighter wyciągnął brudy na swojego rywala i próbował mu wejść do głowy, nazywając go Judaszem, który wbił menedżerowi nóż w plecy.

„Ferrari” o walce z Łaszczykiem

Cała awantura sprawiła, że obaj zawodnicy mają ochotę urwać sobie nawzajem głowy. Łaszczyk mimo dużego doświadczenia w boksie nie będzie miał łatwego zadania, gdyż zadebiutuje w nowej formule. Dotychczas nie miał okazji walczyć w MMA i nie wiadomo, jak odnajdzie się w innych płaszczyznach niż stójka.

„Ferrari” natomiast ma już na koncie 8 walk freakowych w MMA, ponadto posiada lepsze warunki fizyczne, jest cięższy i wyższy. Niemal wszyscy typują, że jeśli starcie przeniesienie się do parteru, to zwycięży Amadeusz. Natomiast jeśli pozostanie na nogach, Łaszczyk może go wypunktować lub nawet ustrzelić.

Roślik jednak nie zamierza dopuścić do takiej sytuacji. Chce jak najbrutalniej rozprawić się ze swoim rywalem, a w wywiadzie dla fansportu.pl zdradził, że ma prosty plan:

Sprawdź!  Nowowiejski odpowiada zawodnikom Oknińskiego! Stawia warunki: "Mogę dać wam walkę, ale pokażcie, że macie honor i odejdźcie od niego"

– Ja myślę, że wszyscy się mylicie. Ja ogólnie… Zobaczycie. Ja mogę zdradzić swój game plan. Zacznie się walk i ja w niego wjadę. Ja mogę zdradzić tyle, wjadę w niego. Nie mogę powiedzieć, że w nogi czy w co. Idę mu najebać po prostu. Takie jest moje założenie. Jak to mówi Mirek, wojna. I tyle, wychodzę i zaczynam się z nim napierdalać.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Ferrari mocno o Łaszczyku: "Wytarłem nim podłogę jak szm*tą. Moglibyśmy go na sali zatrudnić jako mopa"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.