FAME MMA

[VIDEO] Marcin Najman obraża Boxdela po konferencji FAME 17! „Albo ten smalec się topi, albo…”

Na wczorajszej konferencji prasowej przed Fame MMA 17 poznaliśmy kolejną hitową walkę. Paweł Jóźwiak zmierzy się w klatce rzymskiej z „Boxdelem”. Tego drugiego postanowił skomentować Marcin Najman.

Wielu kibiców freak fightów od dawna czekało na to zestawienie. Prezes FEN od dawna nie lubi się z Michałem Baronem i przy każdej możliwej okazji panowie wbijali sobie szpilki. Wczoraj włodarz FAME po raz pierwszy od jakiegoś czasu pokazał się zaskakując nowego współprowadzącego konferencję Roberta Pasuta.

– To nie jedyna niespodzianka z moim udziałem tego wieczoru… – powiedział „Boxdel”.

Niedługo później wszystko było jasne. Na Fame MMA 17 wróci on po kilkunastomiesięcznej przerwie do klatki na pierwsze z dwóch starć z Pawłem Jóźwiakiem. Prezes Fight Exclusive Night przed kilkoma miesiącami stoczył pierwszą oficjalną walkę na WOTORE, gdzie szybko skończył Marcina Najmana,

„El Testosteron” komentuje Boxdela

Były pięściarz zabrał po wczorajszej konferencji prasowej, podczas której był przywoływany w jednej z wypowiedzi przez Michała Barona. Marcin Najman poświęcił chwilę swego czasu, by w social mediach nagrać kilka dość obraźliwych słów na temat „Boxdela”, a konkretniej – jego potliwości na wczorajszym wydarzeniu.

Sprawdź!  Niech przeciwnik uważa, bo ja również mam silny cios" - "Don Vasyl" zdradza z kim chciałby się zmierzyć na MMA VIP 3

– Słuchajcie, ja jeżdżę sobie na rowerku, natomiast zachodzę myślami… co powoduje, że ten „Bąbel” tak się poci? Możliwości są dwie.

– Słuchajcie, no albo ten smalec się topi w tych reflektorach, albo wącha nie te perfumy co trzeba. Chyba Coco Chanel tam musiało coś, k**wa, wjechać… – powiedział „El Testosteron” nawiązując do utworu alter ego Barona, Masnego Bena. – Tylko to by wszystko tłumaczyło, bo on się tak obwącha i szuka żeby op***dolić koguta tu, tam, i później ci koledzy nie mają sił do niego… Co zrobić. Taki to już „Bąbel”.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  "Boxdel" przeprasza po ostrych słowach gwiazdy FAME! "Rozje**ny jesteś! Je*ać cię fraje*ze"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.