FAME MMA

Menedżer Łaszczyka publikuje fragment kontraktu! „Złamał zapis, który tutaj udostępniam. Wprowadził kibiców w błąd”

Jerzy Mazur ponownie zabrał głos w sprawie Kamila Łaszczyka. Wyjaśnił, jak naprawdę miała wyglądać sytuacja z pięściarzem, który zawalczy dla organizacji FAME.

Już dzisiaj niepokonany „Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek freakowy. W main evencie zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, który podczas konferencji ujawnił kulisy zakończenia współpracy pomiędzy Łaszczykiem i Mazurem.

Mazur publikuje fragment kontraktu

Wszystko zaczęło się od zarzutów freak fightera. „Ferrari” oskarżył rywala o to, że ten odwrócił się od swojego menedżera, gdy dostał walkę za duże pieniądze w FAME. W odpowiedzi Łaszczyk zapewniał, że Jerzy Mazur próbował go oszukać.

Z menedżerem skontaktował się portal ringpolska.pl. W wywiadzie Mazur opisał szczegóły współpracy. Wyjaśnił, że przez 4 lata nie brał od pięściarza żadnego procentu od walk czy umów sponsorskich, jednocześnie pomagając mu opłacić przygotowania.

Sprawy się skomplikowały po podpisaniu kontraktu z FAME, a zawodnik zerwał współpracę. Jak się okazuje, w obowiązującej umowie z Mazurem jest jednak zapis, że Łaszczyk nie może toczyć innych pojedynków bez oficjalnej zgody menedżera. „Szczurek” mimo to związał się z federacja freakową i w konsekwencji może ponieść karę.

Sprawdź!  FAME oferowało mu milion złotych za walkę z Jackiem Murańskim! Odrzucił propozycję!

Dodatkowo zarzucił Mazurowi, że ten próbował go oszukać. Zrobił to nie tylko na konferencji, ale również przesyłając mu wiadomość prywatną. Menedżer na swoich social mediach opublikował wspomniany zapis umowy i wyjaśnił:

– W kontrakcie jest zapis, że: W JAKIEJKOLWIEK DYSCYPLINIE SPORTU, a nie jak Kamil powiedział, wprowadzając kibiców w błąd, że tylko boksie. Zostałem również oskarżony publicznie przez Kamila o to, iż chciałem go oszukać na podatku, więc jestem zmuszony skierować pozew przeciwko Kamilowi na drogę Prawna.

– Oskarżył również Mateusza Borka w nagraniu, które mi wysłał w grudniu, jako razem z Mateuszem dogadaliśmy się i razem chcemy go oszukać na podatku. Chciałem również dodać, że pieniądze dla Kamila miały wpłynąć na firmę Mateusza, a nie na mój rachunek. Jego oskarżenia i kłamstwa znajdą finał w Sądzie.

– Chciałbym poinformować, że pismo od mojego adwokata otrzymała federacja Fame MMA (o udzielenie informacji w sprawie podpisania przez Kamila kontraktu na walkę bez mojej wiedzy), a Kamil otrzymał wezwanie do zapłaty kary umownej za złamanie zapisu w kontrakcie, który ten zapis tu udostępniłem.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula o walce w KSW: "Już wstępne rozmowy były. Jak dobrze wszystko pójdzie, to możliwe, że…"
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.