FAME MMA

(VIDEO) FAME przypomina walkę Tańcula vs Murański! Tak wyglądało pierwsze starcie skłóconych freak fighterów

Arkadiusz Tańcula na gali FAME 15 stanie przed dużym wyzwaniem. Jednego wieczoru stoczy dwa rewanże i zmierzy się z dwoma Murańskimi.

Najpierw zawalczy z Mateuszem na zasadach MMA w normalnym oktagonie. Następnie, bez względu na wynik, jeśli będzie w stanie, wejdzie do klatki rzymskiej i zmierzy się z Jackiem. Gdyby jednak zdrowie nie pozwoliło mu na drugą walkę, organizacja FAME zapewniła zastępstwo.

Rewanż Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula

Pomiędzy freak fighterami był ogromny konflikt. Teraz emocje mocno opadły i Murańskim nie zależy już tak na ukaraniu Tańculi, o czym wielokrotnie wspominali, a bardziej na rewanżu, gdyż oba pojedynki zakończyły się ich porażkami.

Jacek został zdominowany, natomiast w przypadku Mateusza walka mogłaby nawet zakończyć się przed czasem, gdyby ten wykorzystał okazję i ruszył na zmęczonego Tańculę w ostatniej rundzie.

Tym razem walka z całą pewnością nie przebiegnie tak jak pierwsze starcie. Murański od tamtej porażki wygrał kilka pojedynków, nabrał doświadczenia oraz skupił się na przygotowaniach. Co więcej, według bukmacherów będzie to wyrównane zestawienie. Nie byli oni w stanie wskazać faworyta.

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula komentuje plotki o Denisie Załęckim! "Nie wychodził z policją. Powiedział, że z psami nie gada. Naciupał im"

Poniżej znajdziesz całą pierwszą walkę, w której Murański pokazał wielki charakter i niewiarygodną wytrzymałość na ciosy Tańculi.

Kursy bukmacherskie na rewanż Tańcula vs Murański

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.