FAME MMA

Pierwsze słowa „Lil Masti” po ogłoszeniu walki o pas Królwej Freak Fightów! „Są sprawy, które…”

Największa polska federacja freak fightów nie zwalnia tempa i już niedługo odbędzie się kolejna gala – Fame MMA 15. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie historyczny pojedynek o pas Królowej Freak Fightów pomiędzy „Lil Masti” i „Linkimaster”!

Fame MMA podgrzewa atmosferę przed galą z numerem 15, której lokalizację poznamy już niebawem. Zanim to jednak nastąpi już poznaliśmy kilka arcyciekawych starć, do których dojdzie podczas najbliższego show od największej federacji freak fightów w Polsce.

Przede wszystkim tego jednego wieczoru ma zakończyć się konflikt pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i rodziną Murańskich. Popularny „Aroy” najpierw zmierzy się na zasadach MMA z Mateuszem, a następnie da rewanż w klatce rzymskiej jego ojcu, Jackowi. To nie jedyny pojedynek, który odbędzie się w tej konstrukcji – Marcin Dubiel i Kacper Błoński spotkają się tam w walce do upadłego, bez limitu czasowego!

To jednak nie największy hit tej gali. Potwierdzono już, że na Fame MMA 15 powróci „Lil Masti”, która w main evencie spotka się z Martą Linkiewicz o pas Królowej Freak Fightów! Panie mierzyły się już na gali z numerem 4, gdzie Aniela Bogusz pokonała „Linkimaster” przez TKO w 1. rundzie, zdobywając pas kobiet w kategorii OPEN.

Sprawdź!  Maciej Kawulski i Mamed Khalidov pojawią się na gali FAME MMA! Jeśli Marcin Wrzosek przegra zostanie zwolniony z KSW!

To właśnie z tym tytułem na ramieniu „Lil Masti” zapowiedziała na Instastories zbliżającą się konferencję prasową. To tam zobaczymy pierwsze konfrontacje bohaterów show i poznamy pełną kartę walk Fame MMA 15:

BENG! A co tutaj się wydarzyło? Kochani, są sprawy, które da się rozwiązać tylko i wyłącznie w klatce. Dlatego koniecznie oglądajcie już pierwszą konferencję Fame MMA 15, 20 lipca. Oglądajcie, nie mrugajcie. Tworzy się legenda!

Chwilę wcześniej zawodniczka wrzuciła post na Instagramie ogłaszając swój powrót do Fame MMA:

Wróćmy tam, gdzie wszystko się zaczęło.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.