UFC

Mateusz Gamrot zawalczy w eliminatorze!? Trudny rywal na gali UFC 280! „Zwycięzca walczy o pas”

Rozpędzony serią zwycięstw Mateusz Gamrot w kolejnym starciu stoczy jeden z najważniejszych pojedynków w karierze! Amerykańscy dziennikarze donoszą o hitowym zestawieniu.

Mateusz Gamrot w federacji UFC stoczył już 5 pojedynków. Poniósł tylko jedną porażkę w debiucie. Wielu, w tym sam rywal uważa jednak, że zwycięstwo powinno trafić na konto Polaka. Po tamtej przegranej „Gamer” zaliczył świetną serię zwycięstw, która doprowadziła go do 9 miejsca w rankingu.

Mateusz Gamrot zawalczy w eliminatorze!

Gamrot w ostatnim pojedynku w czerwcu zmierzył się z Armanem Tsarukyanem i po bardzo wyrównanym pojedynku w górę powędrowała ręka Polaka. Było to bardzo ważne zwycięstwo, gdyż otworzyło byłemu mistrzowi KSW drogę do zestawień z czołowymi zawodnikami kategorii lekkiej.

Od wygranej minął niecały miesiąc, a media obiegła informacja o kolejnej walce Gamrota. Nazwisko Polaka zostało dodane do karty walk gali UFC 280, która odbędzie się 22 października. Podczas tego wydarzenia dojdzie m.in. do walki o pas kategorii lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem i Charlesem Oliveirą.

Tak jak wielu się spodziewało, kolejnym przeciwnikiem Gamrota jest Dariush Beneil. Co najważniejsze, pojedynek będzie eliminatorem i zwycięzca tego zestawienia w kolejnej walce zmierzy się o mistrzowski tytuł. Takie informacje przekazał dziennikarz ESPN Brett Okamoto.

Sprawdź!  Maycee Barber nie dała szans De La Rosie. Bezbłędny występ Amerykanki!

– Beneil Dariush vs Mateusz Gamrot dodani do UFC 280 na 22 października w Abu Zabi. Kolejny zawodnik dla Dariusha, po kontuzji, do której doszło w lutym. „Zwycięzca walczy o pas. Jestem zadowolony z tego zestawienia. Chcę walczyć jedynie z najlepszymi” – przekazał dziennikarz, cytując słowa jednego z zawodników.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.