High League

(VIDEO) Ewa Brodnicka oskarżona o stosowanie dopingu: „Jesteś sportowcem, który całą karierę gra nie fair-play”

Za nami „Rundki”, w których udział wzięły walczące ze sobą Ewa Brodnicka i Lil Masti. Była mistrzyni świata została oskarżona o stosowanie dopingu.

Już w tę sobotę Ewa Brodnicka zadebiutuje w MMA. Na gali High League zmierzy się z bardziej doświadczoną w tej formule Anielą Bogusz.

Brodnicka ma na swoim koncie 21 pojedynków bokserskich, w tym 20 zwycięstw. Kleo w 2018 roku zdobyła pełnoprawny tytuł mistrzyni świata WBO, który obroniła w kolejnych czterech starciach. Pas straciła przed przegranym pojedynkiem z Mikaelą Mayer, gdyż nie zmieściła się w limicie wagowym.

Jej rywalka znana jako Lil Masti zadebiutowała na Fame MMA 4 i przed czasem skończyła Martę Linkiewicz. Następnie na FEN 34 zmierzyła się z Adrianną Śledź, którą poddała w zaledwie 17 sekund.

Zawodniczki wzięły wczoraj udział w programie, w którym miały okazję do wymiany zdań i zadania kilku pytań. Pomiędzy rywalkami jest sporo złej krwi. Lil Masti zarzuciła Brodnickiej, że ta stosuje doping oraz zaproponowała testy antydopingowe:

Jesteś sportowcem, który gra nie fair-play całą karierę, jesteś nieprofesjonalna – powiedziała Lil Masti, która twierdzi, że od wielu osób słyszała o tym, że Brodnicka stosuje doping.

Sprawdź!  High League 6. Don Diego pokonuje kolejnego Załęckiego! Najpierw wygrał z Denisem, teraz z Dawidem!

Była mistrzyni świata nie zgodziła się na testy, gdyż nie zamierza pozwolić rywalce na stawianie warunków, zwłaszcza na kilka dni przed walką, kiedy kontrakty są dawno podpisane. Całą wymianę zdań pomiędzy Brodnicką i Lil Masti znajdziesz poniżej.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.