UFC

(VIDEO) Dziennikarz dostał „Stockton Slapa” od Nate’a Diaza za kulisami UFC 276!

Za nami UFC 276. Mimo że na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących pojedynków, to niestety kibice są mocno zawiedzeni po gali.

Pojedynek Seana O’Malleya został nierozstrzygnięty po tym, jak wsadził Pedro Munhozowi palce w oczy. Natomiast main event pomiędzy Israelem Adesanyą i Jaredem Canonnierem tak bardzo znudził kibiców, że ci zaczęli wychodzić w trakcie przerwy przed ostatnią rundą.

Wydaje się, że znacznie więcej działo się za kulisami. Doszło między innymi do face-to-face pomiędzy Janem Błachowiczem i Kamaru Usmanem. Dodatkowo na trybunach miała miejsce awantura pomiędzy Dustinem Poirierem oraz Michaelem Chandlerem.

Nate Diaz uderza dziennikarza

To jednak nie wszystko. Głośno zrobiło się również o młodszym z braci Diaz. Podczas wywiadu Nate wymierzył dziennikarzowi słynnego „Stockton slapa”. Shawny Mack został w ten sposób ukarany za swoje wpisy w sieci.

Fighter zanim uderzył dziennikarza, doradził mu, aby ten zaczął uważać na to, co wypisuje na swoim Twitterze. Diaz najpierw uderzył w mikrofon, później wyprowadził liścia.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jan Błachowicz o współpracy z psycholożką: "Oblewa mnie krwią z kurczaka, jakieś kadziedełka..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.