UFC

Mistrz UFC szydzi z McGregora i Chandlera! „Cykor. Moje kondolencje”

Mistrz wagi lekkiej UFC Islam Makhachev obśmiał Conora McGregora i Michaela Chandlera w social mediach. Dagestańczyk pokusił się o szydercze komentarze po kolejnej zmianie terminu hitowego starcia.

Kibicom MMA długo przyszło czekać na powrót „The Notoriousa” do oktagonu i… ten czas się wydłużył. Irlandczyk miał ponownie zawitać do klatki podczas UFC 303, ale jego starcie z Michaelem Chandlerem zostało przełożone. Nową walką wieczory ogłoszono rewanż o pas wagi półciężkiej: Pereira vs. Prochazka.

Makhachev bez litości dla McGregora i Chandlera!

Sam Conor McGregor zabrał głos w sprawie kontuzji tłumacząc, że wypadł z powodu złamania najmniejszego palca u stopy. To, po dwudziestodniowej ciszy na portalu X (Twitter) uruchomiło Islama Makhacheva, a przynajmniej jego konto. Mistrz kategorii lekkiej obśmiał byłego podwójnego championa UFC:

Nie potrzebujesz małego paluszka, by walczyć lol. Cykor – napisał Dagestańczyk obrażając Irlandczyka w ten sam sposób, co kilka lat wcześniej jego mentor Khabib Nurmagomedov.

Kolejny wpis Makhacheva skierowany był z kolei do „Żelaznego Mike’a”:

Sprawdź!  Colby Covington po UFC 268: "Możecie mnie kochać, możecie nienawidzić, ale nie widzieliście jeszcze wszystkiego!"

Moje kondolencje dla Michaela „Hachiko” Chandlera – napisał z wyszczerzoną emotką Islam.

Hachiko to pies, który czekał nieprzerwanie w tym samym miejscu prawie 10 lat na przybycie swojego pana przy tokijskiej stacji w dzielnicy Shibuya. Nietrudno połapać się, że jest to nawiązanie do wiecznego oczekiwania byłego mistrza Bellatora na pojedynek z Irlandczykiem.

Wpisy championa wagi lekkiej UFC nie musiały oczywiście wyjść spod jego palców. Ali Abdelaziz, menedżer Islama Makhacheva, znany jest z zamieszczania wpisów w imieniu swoich fighterów. Niewykluczone, że to właśnie on posłał uszczypliwości w stronę McGregora i Chandlera.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.