High League

(VIDEO) „Don Kasjo” typuje walkę Szpilka vs. Załęcki! „Ma dużo większe szanse”

Wczorajszego wieczoru odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed Prime Show MMA 3. Włodarz federacji, „Don Kasjo”, wypowiedział się też na temat zbliżającej się hitowej walki jego potencjalnego oponenta – Artura Szpilki.

O ewentualnym pojedynku Kasjusza Życińskiego z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie mówiło się od dawna. Sam „Szpila” w jednym z wywiadów zdradził, że miał już boksować z „Don Kasjo” na gali High League, jednak ten wylądował w Prime Show MMA.

Artur zadebiutował w nowej formule walki na gali KSW, a już niedługo potem gruchnęła wiadomość o wypożyczeniu byłego pięściarza do freakowej federacji. Szpilka na High League 4 zmierzy się z Denisem Załęckim.

Życiński powiedział w wywiadzie dla Fansportu TV, że chce walki ze „Szpilą”, jednakże musi doprowadzić do ładu oba łokcie. Jeśli zaś chodzi o hitowy pojedynek z High League 4, „Don Kasjo” nie ukrywa, z kim sympatyzuje. Wie jednak, kto będzie faworytem tego starcia.

– Kibicował będę Denisowi, ale jakbym miał postawić pieniądze, to postawiłbym na Artura, bo wydaje mi się, że ma dużo większe szanse. Gabarytowo jest większy od niego.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Parke typuje starcie Don Kasjo vs Wrzosek: "Nie korzysta ze swoich atrybutów. Oczywiście, że stawiam na..."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.