High League

(VIDEO) „Don Diego” chętny na walkę 2 vs. 2! Kto w duecie z Denisem Załęckim? „Wchodzi czterech, wychodzi dwóch, albo jeden…”

Już w kolejny weekend, 10 grudnia, dojdzie do gali High League 5 w łódzkiej Atlas Arenie. Jednym z najbardziej interesujących starć jest zestawienie Mateusza „Don Diego” Kubiszyna z Damianem Janikowskim.

Jedna z największych federacji freak fight w Polsce szybko wraca z 5. edycją swojego wydarzenia. Na High League 5 nie zabraknie emocji, a te jak zawsze podgrzewają konferencje i programy z udziałem bohaterów i bohaterek gali. Oprócz typowo „dymogennych” zestawień, federacja postanowiła zorganizować też typowo sportowy pojedynek. W tym udział weźmie kolejny po Arturze Szpilce fighter wypożyczony z KSW.

Tymże jest Damian Janikowski, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach. Zawodnik bardzo nalegał na trzeci pojedynek w tym roku, jednak macierzysta organizacja nie była w stanie mu go zapewnić. High League zgłosiło się zaś z bardzo interesującą propozycją – walką z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Ten przed kilkoma miesiącami zadebiutował w starciu z Denisem Załęckim.

„Don Diego” chętny na walkę 2 vs. 2!

Mimo wygranej Kubiszyn nie może opędzić się od tematu toruńskiego „Bad Boya”, do którego dołączył się też Patryk Tołkaczewski. Zwycięzca ostatniego turnieju GROMDA 10 mocno nalega na pojedynek z „Don Diego”, który jednak tego odmawia. „Gleba” dodzwonił się także do studia podczas ostatniego programu „Rundki”, jednak niepokonany w walkach na gołe pięści Rzeszowianin nie dał się wyprowadzić z równowagi.

Sprawdź!  Wielki Bu o Denisie we freak fightach: "Obraża, wykrzykuje walkę, zbija profity. Czy wygra, czy przegra to jest drugoplanowa rola"

W wywiadzie dla Fansportu TV poruszony został temat jednej z wypowiedzi „Don Diego”. Powiedział on, że jeszcze ne dał się wyprowadzić z równowagi i nikt w świecie freak fightów nie widział go „odpalonego”. Zapytany o to, czy zaczepki Załęckiego i „Gleby” wywołują w nim chęć ostrzejszego zareagowania odpowiedział, że zachowuje spokój i pełne skupienie na Damianie Janikowskim. Dopytany czym „Bad Boy” wyprowadziłby go z równowagi, Kubiszyn miał krótką odpowiedź.

Que de mon? – powiedział ironicznie cytując Jacka Murańskiego „Don Diego”Pomidor, proste.

Podczas „Rundek” po raz kolejny pojawiła się propozycja walki 2 vs. 2, o której już po High League 4 wspominał Denis Załęcki. Tym razem jednak padła oferta nieujmująca Patryka Tołkaczewskiego u boku Torunianina. Jego miejsce miałby zająć Mateusz Murański, a „Don Diego” wystąpiłby oczywiście w duecie z Piotrem Szeligą.

– Kurczę ciekawy pojedynek, bardzo wyrównany. Myślę, że mogłoby to pójść w dwie strony – zareagował na pytanie o to starcie Mateusz Kubiszyn – Fajnie, spoko, tego jeszcze nie było. (…) Wchodzi czterech, wychodzi dwóch, albo jeden, jak to „Muran” powiedział.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Maciej Turski mocno po porażce Denisa! "Kibice mogą czuć się oszukani. Takie zachowanie to..."

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.