High League

(VIDEO) Denis Załęcki dużo cięższy od Mateusza Kubiszyna: „Koniec pier***enia! Czas na walkę”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed dzisiejszą galą High League 3, która odbędzie się w Ergo Arenie. Nie obeszło się bez wielkich emocji i awantur.

Denis Załęcki sporo cięższy od „Don Diego”

Wydawało się, że tym razem kolejne spotkanie twarzą w twarz Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna przebiegnie spokojnie. Wcześniej bowiem mimo mocnych słów, zawodnicy powstrzymali się od popychania czy uderzania siebie nawzajem.

„Don Diego” nie wytrzymał jednak podczas ostatniego face-to-face i odepchnął „Bad Boya”, po czym doszło do awantury i zawodników musiała rozdzielić ochrona.

Już dzisiaj fighterzy wejdą do klatki i zadebiutują w nowej formule. Załęcki będzie miał sporą przewagę warunków fizycznych, gdyż na wagę wniósł 103,9 kg, czyli o 7,6 kg więcej od swojego przeciwnika.

Kubiszyn walczył już ze znacznie cięższymi rywalami m.in. na GROMDZIE, jednak tam obowiązywały zasady bokserskie. Tym razem jest to MMA i taka różnica daje sporą przewagę Denisowi.

Nagranie z ważenia przed High League, na którym doszło do awantury, znajdziesz poniżej:

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

Sprawdź!  Denis Załęcki bił się przed High League 4! "K**wa, jak gość ci proponuje solówkę..."

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE

Poniżej znajdziesz wszystkie typy Denis Załęckiego na galę High League 3. Całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Denis „Bad Boy” Załęcki twarzą w twarz z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem

Gdzie i o której High League 3 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.