High League

Denis Załęcki mocno o rewanżu z Arturem Szpilką! „Czy sportowo, czy na ulicy, taki rewanż zrobimy” (VIDEO)

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie rewanżu z Arturem Szpilką. Jego słowa mogą zaskoczyć wielu kibiców, a także byłego rywala.

Już w sobotę na gali High League 6 do klatki powróci „Bad Boy”. Będzie to jego pierwszy pojedynek po kontuzji i tym razem zawalczy w formule bokserskiej z Pawłem Tyburskim. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć jutrzejszego wydarzenia.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Denis Załęcki o rewanżu z Arturem Szpilką

„Bad Boy” przy okazji nadchodzącej walki w rozmowie z fansportu.pl wziął udział w Q&A i odpowiedział na ciekawe pytania kibiców. Dotyczyły one m.in. kolejnych pojedynków, konfliktu z Danielem Omielańczukiem czy potencjalnego rewanżu z Arturem Szpilką.

Zawodnicy zmierzyli się ze sobą we wrześniu i niestety pojedynek przerwała kontuzja Załęckiego. Po zaledwie 40 sekundach sędzia musiał przerwać walkę. Jak się okazuje, Denis jest przekonany, że dojdzie do rewanżu, jednak nie koniecznie na sportowo i w klatce:

– Taki rewanż zrobimy. Czy to sportowo, czy na ulicy. Taki rewanż zrobimy.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki twarzą w twarz z Alanem Kwiecińskim! Ogromne emocje przed walką na High League 2!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.