UFC

(VIDEO) Drew Dober wytrzymał piekielne ciosy i wygrywa w 1 rundzie!

Kolejny pojedynek w karcie głównej UFC Vegas 50 odbył się w wadze lekkiej. Drew Dober otrzymał szansę przerwania serii 2 porażek w walce z Terrance’em McKinneyem.

Drew Dober w 2012 roku spróbował swoich sił w programie The Ultimate Fighter. Amerykanin poległ jednak już w starciu eliminacyjnym. Ostatecznie swoją szansę w UFC otrzymał rok później. Ani razu nie zaliczył serii zwycięstw dłuższej niż 3 wygrane, jednak wciąż pozostaje groźnym i ekscytującym fighterem. W całej karierze odniósł 23 zwycięstwa, z czego aż 16 pojedynków kończyło się przed czasem. Aż jedenastokrotnie w przegrywał w zawodowym MMA.

Terrance McKinney, który w oktagonie spotkał się z Doberem, to autor jednego z najszybszych KO w historii federacji. „T.Wrecks” na UFC 263 już w 7 sekund znokautował Matta Frevolę. 27-letni McKinney dotychczas stoczył 15 walk, z których 12 wygrał. Co ciekawe, żaden z jego zawodowych pojedynków nie dotrwał do ostatniej syreny!

Przebieg walki

Runda 1

McKinney od razu ruszył z kolanem i za moment zasypał Dobera ciosami w parterze! Ponownie zaatakował wysokim kolanem, ale rywal uratował się klinczem! „T.Wrecks” mocno napiera, ruszył z prawy i wysokim kopnięciem, dołożył też kombinację skończoną obrotową pięścią. Drew Dober próbował odpowiedzieć, ale po chwili został obalony. Mocno trzyma oponenta, ale McKinney dobrze pracuje z góry. Okrężone ciosy lecą na głowę Dobera, który szuka sposobu żeby wstać, co mu się udaje. Wyłapuje jednak wysokie kopnięcie! Starszy Amerykanin idzie w klincz, dobrze jednak kontruje „T.Wrecks”, jednak daje się przewrócić! Drew Dober wyprowadza uderzenia i sędzia kończy walkę!

Wynik: Drew Dober wygrywa przez TKO w 1 rundzie!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.