MMA

(VIDEO) Ciężko znokautowany zawodnik rzucił się na sędziego. Arbiter udusił go do nieprzytomności! „Został uśpiony dwa razy w ciągu 30 sekund”

Do nietypowej sytuacji doszło na gali w Rosji. Zawodnik najpierw przegrał pojedynek z rywalem, a chwilę później z sędzią.

Całe zdarzenie miało miejsce na gali IFAVIS. Już w ciągu pierwszych sekund doszło do ciężkiego nokautu. Fighter w czerwonych rękawicach po mocnym prawym posłał przeciwnika na deski.

Zawodnik poczuł krew i rzucił się za swoim rywalem. W parterze znokautował go kolejnymi brutalnymi ciosami. Przegrany fighter stracił przytomność i kiedy ją odzyskał, zaatakował sędziego.

Zawodnik po ciężkim nokaucie nie był świadomy tego, co się wydarzyło. Sędzia zaczął dusić zdezorientowanego fightera. Zanim do klatki wbiegł jego narożnik, sportowiec stracił przytomność.

W sieci pojawiła się masa komentarzy. Internauci żartowali, że zawodnik przegrał dwie walki jednego wieczoru – „Został uśpiony dwa razy w ciągu 30 sekund”

To nie pierwszy raz, kiedy doszło do podobnej sytuacji. W przeszłości zdarzały się pojedynki, kiedy to zawodnik, który odzyskał przytomność, atakował sędziego.

Między innymi podczas gali Bellator 232 Marcun Surin został uduszony przez Devina Powella. Sędzia przerwał walkę, jednak Surin, który nie był świadomy tego, co się dzieje, ruszył po nogę sędziego, po chwili jednak zdał sobie sprawę, że to koniec pojedynku.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  [WIDEO] Don Vasyl wystąpi na MMA VIP 3. Muzyk ma również przesłanie dla Jacka Murańskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *