KSW

Darko Stosić o przygotowaniach w WCA: „Zazwyczaj sparuję z Danielem i Janem. Daniel jest bardzo silny jak Jan, ale…”

Darko Stosić na kolejnej gali KSW powróci do klatki, żeby zmierzyć się z Michałem Andryszakiem. Serb do walki przygotowywał się w warszawskim klubie WCA.

Fighter po nieudanej przygodzie w UFC powrócił do wagi ciężkiej i w największej polskiej organizacji znokautował już dwóch rywali. Najpierw w drugiej rundzie brutalnie rozprawił się Michałem Włodarkiem, a ostatnio w pierwszej odsłonie pokonał Michała Kitę.

Tym razem na KSW 63 Stosić miał walczyć o mistrzowski tytuł z niepokonanym w polskiej organizacji Philem De Friesem. Niestety Brytyjczyk doznał kontuzji i w klatce zastąpi go Michał Andryszak. Serb zapewnia jednak, że po wygranej z Polakiem idzie po mistrzowski pas KSW.

Stosić w rozmowie z MMA Rocks zapowiedział, że pokona trzeciego Michała z rządu. Może jego rywal jest większy, jednak Serb jest przekonany, że ma po swojej stronie szybkość i siłę ciosu.

Myślę, że go pokonam. Może nie w pierwszej rundzie, ale druga albo trzecia na 100 procent moje rundy – przyznał.

Stosić do pojedynku przygotowuje się w WCA. W klubie trenował trzy tygodnie i zapowiedział już, że niedługo powróci do warszawskiego klubu, gdzie może sparować z takimi zawodnikami jak Daniel Omielańczuk czy Jan Błachowicz.

Sprawdź!  [WIDEO] Co za szybkość! Zobacz formę Roberto Soldica przed walką z Patrikiem Kinclem na KSW 63

Zazwyczaj sparuję z Danielem i Janem. Daniel jest silny jak Jan, ale uważamy na kontuzje, nie ma złej krwi w sparingach, ale uderza mocno. Jan to bardzo dobry gość, dobra osoba. Mieliśmy świetne sparingi, jest bardzo przyjacielski, więc chciałbym mu podziękować.

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *