KSW

(VIDEO) Rajewski nokautuje w pierwszej rundzie! Deklasuje rywala na KSW 78!

Za nami kolejny pojedynek KSW 78, w którym zmierzyło się dwóch stójkowiczów. Wywodzący się z kickboxingu Łukasz Rajewski zmierzył się z Sahilem Sirajem.

Łukasz jest w trudniejszym momencie kariery. W roku 2022 walczył dwa razy i dwa razy to ręce jego rywali zostały po konfrontacji uniesione w geście zwycięstwa. Podczas gali KSW 66 Rajewski został pokonany przez Donovana Desmae, a na gali KSW 70 wygrał z nim Francisco Barrio.

Łukasz na KSW 78 zamierzał odbić się po przegranych i wrócić na drogę zwycięstw, którą kroczył wcześniej. Przed ostatnimi przegranymi popularny „Raju” był na fali trzech zwycięstw z rzędu. Pokonał Piotra Przepiórkę, Bartłomieja Koperę i Konrada Dyrschkę. Jego starcie z Koperą zostało nagrodzone bonusem za walkę wieczoru gali KSW 54.

Siraj wywodzi się z Afganistanu, z którego w roku 2012 przybył do Szwecji. Dziś walcząc, reprezentuje swoją nową ojczyznę. Sahil bił się do tej pory dla takich organizacji jak Brave CF czy Cage Warriors. Wszystkie pojedynki stoczył w Szwecji, więc walka na XTB KSW 78 będzie jego pierwszym bojem poza domem.

Sprawdź!  Lewandowski o kolejnej walce Szpilki! Wiemy, kiedy wróci do klatki: "Świetny rywal. Jedną z opcji jest…"

W swojej ostatniej konfrontacji miał okazję mierzyć się z Polakiem. Podczas gali w Göteborgu starł się z Łukaszem Świrydowiczem i posłał go na deski w pierwszej minucie walki. Dla Siraja starcie w Szczecinie będzie debiutem w organizacji KSW.

-> Oglądaj KSW 78: Materla vs Grove 2 na żywo! <-

Rajewski vs Siraj – RELACJA

RUNDA 1

Obaj na sporym dystansie, Rajewski w końcu mocno bije prawą i dokłada kopnięcie. Nastawia się na leg kicki Polak, odpowiada też nogami Siraj. Łukasz zmienia pozycje, odczuł kopnięcia na nogi. Potężne kopnięcia Sahila, widać doświadczenie w kickboxingu. Ale dobry sierp Raja. I trafia zaraz potężnym prawym po ciosie na dół! Nie udało się skończyć przybysza z zagranicy, obrywa zaraz mocnym lewym sierpem. Dużo kopnięć, markuje prawy Polak i znów nokdaunuje, tym razem lewym sierpem! Dwie potężne bomby Rajewskiego w tej rundzie, musi tylko uważać Łukasz, żeby go to nie uśpiło. Trafia prawym i znów na deskach Sahil Siraj! ŁUKASZ RAJEWSKI ZWYCIĘŻA!

Oficjalny wynik: Łukasz Rajewski wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.