KSW

(VIDEO) Polak brutalnie znokautowany! Kleber Silva ustrzelił Łukasza Sudolskiego potężnymi ciosami!

Na gali KSW 78 nie zabrakło nowych twarzy w organizacji. W jednej z walk doszło do zderzenia dwóch debiutujących zawodników. Łukasz Sudolski, mistrz organizacji Babilon MMA zmierzy się z doświadczonym Brazylijczykiem Kleberem Raimundo Silvą.

Popularny „Pcheła” jest jedną ze wschodzących gwiazd polskiego MMA. W dotychczasowej karierze wygrał 10 z 11 walk, a siedem razy pokonywał rywali przed czasem. W pięciu pojedynkach dokonał tego już w pierwszej rundzie. W roku 2022 został także promowany na czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu.

Teraz po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki KSW, aby zaprezentować się jak najlepiej przed własną publicznością. Reprezentant Berserkers Team Szczecin w debiucie dla KSW zmierzył się z bardziej doświadczonym Brazylijczykiem.

Kleber Raimundo Silva stoczył ponad 30 pojedynków, z których 20 wygrał. Ma też za sobą epizod związany z boksem. Rywalizował również w brazylijskim jiu-jitsu, w którym jest posiadaczem czarnego pasa. Co jednak ciekawe, lubi i potrafi dobrze bić się stójce. Większość ze swoich 20 zwycięskich bojów kończył przed czasem – 13 razy nokautował, a tylko 3 razy poddawał przeciwników.

Sprawdź!  Pudzianowski komentuje porażkę ze Szpilką! Przyznał, że nie posłuchał trenera: "Kara musiała mnie spotkać"

Silva ostatni raz walczył w roku 2021 i przegrał pojedynek w Rosji. Teraz chciał się odbić po tej porażce i wrócić na drogę zwycięstw. Brazylijczyk ma w swoim rekordzie wygrane nad takimi zawodnikami jak Konstantin Gluhov czy Henrique da Silvą, który w zeszłym roku rozgromił na gali KSW Tomasza Narkuna, byłego mistrza wagi półciężkiej.

-> Oglądaj KSW 78: Materla vs Grove 2 na żywo! <-

Sudolski vs Silva – RELACJA

RUNDA 1

Niższy Brazylijczyk zajmuje środek klatki, Sudolski dystansuje go frontami na brzuch. Silva z mocnym lewym high kickiem, ale zablokował to Pcheła, który ustawia sobie rywala na siatce. Wchodzi w klincz, atakuje kolanem i krótkimi ciosami. Odwraca pozycję Orgulho, ale panowie wracają na środek klatki. Łukasz idzie po sprowadzenie, ale było to mocno czytelne. Mocny prawy Pcheły! Ratuje się klinczem Kleber Silva, trafia mocno Polaka. Lecą lewe i prawe Sudolskiego, mocne ciosy lądują na szczęce Orgulho, który zaraz ląduje na macie. Fighter Berserker’s Team pracuje nad przejściem do pozycji bocznej, ale ucieka Brazylijczyk. Sudolski dobrze dociska, ale Silva się skręca i ląduje z góry.

Sprawdź!  KSW 91 – Karta walk. Kto walczy? Rozpiska, godziny transmisji

RUNDA 2

Skrócił dystans Orgulho, mocno trafia Polaka. Dochodzi z prawym sierpem na ucho, Pcheła w ogromnych tarapatach! Leci podbródek, bardzo mocne uderzenia i Łukasz Sudolski pada na matę!

Oficjalny wynik: Kleber Raimundo Silva wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.