KSW

Najman typuje walkę Szpilki w KSW: „Radczenko to żaden parterowiec. Na pewno skończy się w…”

Marcin Najman w ostatnim wywiadzie został zapytany o nadchodzący debiut Artura Szpilki, który już w sobotę stoczy pierwszy pojedynki w nowej formule i organizacji.

Na gali KSW 71 „Szpila” stanie do walki z Siergiejem Radczenko. Już raz miał okazję walczyć z Ukraińcem i po kontrowersyjnej decyzji sędziów zwyciężył pojedynek. Tym razem jednak starcie nie odbędzie się w boksie, a na zasadach MMA.

„El Testosteron” na swoim kanale YouTube odpowiedział na pytania kibiców i stwierdził nawet, że gdyby teraz doszło do walki, to pokonałby Szpilkę bez większych trudności.

– W tej chwili z takim Arturem, który ma zadebiutować w MMA, w formule MMA wygrałbym bez większych problemów, tak mi się wydaje. To jest jednak już trochę czasu, jak ja jestem w MMA. Mam już 11 walk, a od kiedy zacząłem trenować z Damianem Herczykiem, solidnie 1.5 roku przetrenowaliśmy. To z ostatnich 6 walk w MMA, mam 4 wygrane – powiedział Najman, który teraz ponownie odniósł się do debiutu Szpilki w KSW.

Najman typuje walkę Szpilka vs Radczenko

W ostatnim wywiadzie dla ringpolska.pl Marcin Najman jako, że ma doświadczenie zarówno w ringu, jak i klatce, został zapytany o nadchodzący debiut Artura Szpilki. Freak fighter przyznał, że pięściarz z Wieliczki ma wszystko, żeby pokonać rywala z Ukrainy.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Borys Mańkowski vs Marian Ziółkowski! Bukmacherzy wskazali dużego faworyta w starciu o pas KSW

– Życzę Arturowi powodzenia, żeby demony w jego głowie zniknęły i żeby mentalnie sobie poradził, bo sportowo on sobie bez problemu może poradzić, bo ten Radczenko to nie jest żaden parterowiec. Myślę, że walka przeniesie się do parteru. Zwykle walki kończą się w parterze, jeśli nie zdąży szybko kogoś ustrzelić.

Tam jak będzie klincz, to nie będzie przerywania jak w boksie, ktoś nogę podłoży, wywróci i tyle. To, co mogę powiedzieć, to walka na pewno skończy się w parterze. No, chyba że się umówili, że nie będą schodzić do parteru. Takie rzeczy też się zdarzają. Artur, jeśli poradzi sobie mentalnie, to ma wszystko, żeby tę walkę wygrać.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  Szpilka podsumował karierę w boksie: "Jestem dumny z tego, jak przebiegła. Nie przegrywa ten, który nie podejmuje ryzyka"

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.