Boks

Miliony dla Adama Kownackiego! Zarobił ogromne pieniądze na ostatniej walce

Adam Kownacki ma za sobą pojedynek na gali w Nowym Jorku. Niestety starcie zakończyło się porażką Polaka, jednak na walce zarobił naprawdę duże pieniądze.

„Babyface” nie ma za sobą najlepszego okresu. W ostatnich dwóch pojedynkach przegrał przed czasem z Robertem Heleniusem i zakończył swoją serię 20 wygranych. Na zwycięską ścieżkę miał powrócić podczas gali Premier Boxing Champions, jednak ostatecznie w jego rekordzie pojawiła się kolejna porażka.

W Nowym Jorku zmierzył się z tureckim pięściarzem Alim Erenem Demirezenem. Kownacki dobrze rozpoczął pojedynek, jednak z kolejnymi rundami rywal zaczął się rozkręcać. Na pełnym dystansie lepszy okazał się Demirezen, a sędziowie byli jednogłośni i punktowali 96-94, 97-93, 97-93 na jego korzyść.

Ogromne pieniądze dla Adama Kownackiego

Dla Kownackiego jest to już trzecia porażka z rzędu. Pięściarz nie ukrywa, że zaczyna myśleć o zakończeniu zawodowej kariery. Po ostatniej przegranej ogłosił jednak, że chce odejść na swoich warunkach, czyli po wygranym pojedynku.

Jak przekazał dziennikarz Przemysław Garczarczyk, na starciu z Demirezenem Polak zarobił ogromne pieniądze. Gaża Kownackiego wynosiła aż 750 tysięcy dolarów, czyli blisko 3,5 miliona złotych.

Sprawdź!  Fury próbował przepchnąć Usyka! Ten nie dał się sprowokować [WIDEO]

Duża stawka, nie tylko sportowa. Adam zarobi za walkę z Demirezenem $750,000 – przekazał dziennikarz.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.