High League

(VIDEO) Burneika ucisza Tyburskiego, który przerwał konferencję: „Daj nam głos, a nie się wpie**alasz”

Za nami pierwsza konferencja przed galą High League 3, podczas której nie brakowało emocji. Poznaliśmy wszystkie zestawienia, a zawodnicy stanęli twarzą w twarz.

Już przy okazji pierwszego zestawienia doszło do awantury. Kolejna miała miejsce na widowni po tym, jak Alan Kwieciński wszedł na scenę i wdał się w kłótnię z Denisem Załęckim. Gdy powrócił na miejsce, w jego kierunku ruszył ojciec „Bad Boya” oraz sam fighter.

Konferencję przerwał również Paweł Tyburski, który jest mocno skonfliktowany z „Alberto”. Próbował umówić się na pojedynek z debiutantem, jednak ten wyjaśnił, że najpierw stoczy swoją walkę z Marcinem Dubielem, a następnie może bić się nawet na ulicy.

„Hardkorowy Koksu” wyjaśnia Tyburskiego

Cała sytuacja mocno nie spodobała się Robertowi Burneice, który w co-main evencie gali zmierzy się z „Roburem” z ekipy Warszawskiego Koksa. W pewnym momencie postanowił on uciszyć Tyburskiego, który nie chciał się uspokoić i rzucał mocne słowa w stronę „Alberto”.

– Mistrz trzeciego planu się wpier**lił i konferencja spier**lona (…). Idź zjedz kanapeczkę i się uspokój. Cicho już, starczy. Porządek musi być. Chłopie, to nasza konferencja, teraz my gadamy. Daj nam głos, a nie się wpie**alasz. Słuchaj. Nic nie mam do ciebie, nawet szacunku. Chłopie, szacunku do tych zawodników, co tu siedzą. Wieśniak kur*a.

Poniżej znajdziesz konfrontację Tyburskiego z „Alberto” oraz reakcję „Hardkorowego Koksa”:

Sprawdź!  Denis Załęcki staje w obronie Ferrariego! Komentuje nokaut na konferencji: "Jak miał powód, niech napier**ala fra**erów.

Sprawdź najlepsze momenty konferencji „Hardkorowy Koksu” vs „Robur WK”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.