KSW

(VIDEO) BRUTALNE KO Darko Stosicia! Nie ma mowy o lucky punchu!

Na KSW 74 doszło też do hitowego rewanżu w wadze ciężkiej! Darko Stosic spotkał się z Michałem „Masakrą” Kitą!

-> Obstaw KSW 74 bez ryzyka!

Darko Stosic zdecydowanie lepiej radzi sobie na europejskim podwórku, aniżeli za Oceanem. Do czasu występów w UFC Serb zaliczył tylko jedną porażkę – z 22-letnim wówczas Jirim Prochazką. Bo nieudanym pobycie (1. wygrana i 3. porażki z rzędu) w największej federacji MMA na świecie Stosic otrzymał szansę od KSW. W ubiegłym roku stoczył 3 pojedynki, w których aż dwóch rywali skończył przed czasem. W tym roku na KSW 67 nie wytrzymał presji ze strony Phila De Friesa, z którym przegrał w pojedynku o pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Michał Kita bardzo szybko otrzymał szansę rewanżu na Serbie. Popularny „Masakra” przegrał z nim na KSW 61 w ubiegłym roku i choć już sześć miesięcy później skończył w 1. rundzie Marka Samociuka, to w marcu musiał uznać wyższość Ricardo Prasela. Brazylijczyk zmasakrował „Kitę” w drugiej odsłonie ich pojedynku. 42-letni Zabrzanin chyli się raczej ku końcowi kariery, ale wciąż ma w sobie na tyle ognia, by zmierzyć się ze sporo młodszym Darko Stosiciem.

Sprawdź!  Khalidov otwarty na walkę z Pudzianem: "Gdyby to była freakowa walka, to bym odmówił. Pudzianowski jest 100 procentowym sportowcem"

Darko Stosic vs. Michał Kita – RELACJA

Runda 1:

Od wywierania presji rozpoczął Darko, ale to Michał trafił kopnięciem na korpus. Darko wystrzelił dwa celne kopnięcia na korpus. Kita powoli szedł do przodu i trafił drugi celne frontalne kopnięcie. Michał wywierał presję i był celniejszy w tym boju. Podczas jednego ataków Polaka Stosic skontrował celnym lewym. Nasz rodak świetnie trafiał kopnięciem na korpus. Co chwilę mocne proste Kity przechodziły gardę Stosica.

Na minutę przed końcem rundy ciosy Michała Kity wyraźniej sprawiały problemy jego rywalowi. W końcówce to Darko trafił celnym ciosem prostym

Runda 2:

Znowu zaczął wywierać presję Darko, ale po raz kolejny Kita trafił frontalnym kopnięciem w głowę. Michał świetnie pracował na nogach i dobrze pracował ciosami prostymi. Darko wyraźnie polował na mocne sierpy, które kilkukrotnie dochodziły do celu. Kita przedarł się swoimi ciosami, które robiły wrażenie na rywalu i zasypał rywala mocnymi ciosami i ciężko znokautował rywala potężnym lewym sierpem.

Oficjalny werdykt: Darko Stosic pokonał przez KO w 2. rundzie Michała Kitę

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.